Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon unalmas az életem....

Nagyon unalmas az életem. Suli, tanulás és semmi izgalom nincs. Ez már nagyon rossz. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, van sok barátom, suliban végig velük vagyok, délután Facebookon szoktam beszélgetni. Annyira monoton az, hogy elmegyek suliba, hazajövök, tanulok. Közbe semmi sem történik. A hétvégém is szörnyen unalmasan telik. Egész nap tv-zek vagy telefonozok, de olyan is van hogy csak ülök és nézek ki magamból. Amikor Facebookon beszélgetek a barátaimmal, mindenki írja, hogy annyira unatkozik, de senkinek nem jutna eszébe, hogy elmenjünk valahova. Vagy ha mégis, akkor az a válasz, hogy "most nincs kedvem", "ezzel meg azzal én nem megyek". Már az egész "életem" a telefonom körül forog, mert itt beszélgetek. De például sosem mozdulunk ki, hogy elmegyünk "bandázni" vagy bármi. Semmi társasági életem nincs. Ha nincs nálam a telefonom, teljesen elveszett vagyok...

Ez nagyon rossz. Nem ismerünk meg új embereket, mert egyszerűen nem is tudjuk hogyan kell ismerkedni. Nyári szünetben is van, hogy semmit nem csinálunk, csak írogatjuk egymásnak, hogy mennyire unatkozunk.

Nagyon elegem van, már nincs is igazi életem.

Mit csináljak? Hogyan ismerkedjek? :/



2015. jan. 23. 19:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jó megoldás ha eljársz olyan helyekre délutáni foglalkozásokra akár ami érdekel. Rajzszakkör, zenekórus. Egyrészt baromi jó, és max az elején kicsit kellemetlen mint minden felnőtt embernek ha újakkal kell összeismerkedni. Én általános iskolában heti 2x rajzszakkörre jártam (imádtam ez kb 4-5 órás délutáni elfoglaltság volt - hasonló érdeklődésű társassággal), illetve heti 3x volt asszem énekkar. Az énekkarral külföldi túrákra is mentünk, felléptünk csomó helyen, azóta sokat nosztalgiázom. És ezek az élmények maradtak meg, nem a szürke suli-otthonlevős időszakok. Bár én otthon is baromi sokat rajzoltam mert mostanra Grafikus lett belőlem, így max szerencsém volt hogy már akkor tudtam mi akarok lenni, avagy kitartottam a hobbim mellett. ;)

A telefonnyomkódosdi nálam is előfordul órák után már mint egy zombie megyek a konyhába némi italért és élet unt leszek. Persze ezt megtanultam kezelni, volt időszak amikor facebook játékokkal töltöttem minden időmet. Drasztikus váltotatásokat vetettem be amikor már a depresszió küszöbére értem. Letöröltem az ÖSSZES játékot és tiltottam. Azóta se hiányzik :D

Sok mindent lehetne mondani, de neked kell megtanulnod kezelni magad.

Mindenesetre nálam örökérvényű az, hogy ha nem jó valami változtatok. A fáj valamim akkor testhelyzetet, ha a kedvem, akkor elkezdek az ülő számítógépes munka közben egy órát takarítani, felpörget ugyanis, és más jellegű tevékenység élményével fűszerez meg. Ugyanez lehet egy séta a városban...stb. Akár egyedül. Én a 20-as éveim elejét sokat töltöttem egyedül baromi jó szingli életmódot lehetett kialakítani, néha a fél várost átsétáltam egy bikram jóga után, csak mert "ráértem", jó volt! Szóval próbálj ki sok új dolgot. Most kell elkezdeni az életet nem vagy nyugdíjas! Sőt! ;)

2015. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Jimmmbooo válasza:
Vegyél egy cross-motort (50ccm) váltósat hogy ne legyen egyszerű, ha van a közeledben erdő akkor igencsak jó elfoglaltság. + megtanulsz szerelni is. Ennél jobb elfoglaltság nincsen. Bukót használj!! Vagy küzdősportot válasszál, sok jó arc van köztük. :) +én nyáron sok diákmunkát bevállatam ott könnyű ismerkedni+ abból vettem a első yamaha DT-met :) :)
2016. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!