Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek?! Beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Beleszerettem a legjobb barátomba!

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt bevallotta a legjobb fiúbarátom, hogy szerelmes belém. Én akkor elutasítottam, mert nem szerettem volna semmit se tőle.. Majd megbeszéltük, hogy el lesz felejtve, és minden ment ugyanúgy tovább. Ám, ma amikor találkoztunk(koleszos, így keveset tudunk együtt lenni), egyszerűen olyan forróság elöntött, a lepkék repdestek a gyomromban, alig mertem megszólalni, így azt hitte, hogy haragszom rá. Emellett egész nap csak rá gondolok. Viszont most van egy lány, akivel elmondása szerint lehet össze fog jönni. Én meg nem akarok közéjük állni. Mit tegyek?

Én: 14 Ő: 16


2015. jan. 23. 18:47
 1/1 M€$ł€R válasza:
Szerintem még mindig ugyanúgy érez, mint amikor bevallotta Neked. Mondd meg neki Te is hogy mit érzel és akkor majd kiderül. Ha volt ő is olyan bátor, hogy ezt elmondja neked, akkor megérdemli, hogy te is ugyanúgy tegyél!
2015. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!