Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik társkereső oldal lehet...

Melyik társkereső oldal lehet ez az interneten? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 25. 22:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy csekély összeggel honorálnám azt a kedves válaszolót aki megtudja nekem keresni ennyi információ alapján, mely oldal lehet ez.
2015. jan. 25. 22:59
 2/9 anonim ***** válasza:
klikkelj rá és kiderül!
2015. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a google kiadott egy olyat is, hogy "Ingyenes ismerkedés a Tarot világával", ráadásul valami dunakanyar.hu-ról (érted: D), szóval ennyiből nem biztos, hogy társkereső.
2015. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz...több kell.. :-/
2015. jan. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos szomorúan olvasom a válaszaitokat, mert csak ennyi van csupán :(


Annyit tudok biztosan, hogy ez valóban egy társkereső oldal lenne, mert ezt attól a személytől tudom, akitől ez a kép is van, csak én kivágtam ezt a részét.


Ráklikkelnék, ha módomban állna. Igazából a háttértörténet (csak dióhéjban, hogy valamelyest érthető legyen), annyi hogy a barátom párjának segítség kellett valami youtuben és küldött egy PrtScreen képet neki, de ez kiszúrta a szemét és megkért, ha tudom derítsem ki mely oldal lehet ez, mert ő nem talált ilyet.


Mindenesetre nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat és hogy megpróbáltatok segíteni. Valószínű akkor esélytelen, hogy ezt megtudjuk így

2015. jan. 26. 01:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Én ezt a kis D betűt próbáltam keresni az oldalak lógói közt, de semmi, mindegyik más volt
2015. jan. 26. 01:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátod párjától.
2015. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sikerült annyit megtudnom, hogy ez egy német társkereső oldal. Így gondolom ez a D betű a Deutsch-ot jelenti. Kerestem "német társkeresőként" , kerestem "Deutsch datingként", de egyenlőre semmi. Ha valaki ennyiből tovább tud jutni, mint én annak mérhetetlenül hálás lennék. Az a kisebb összeg pedig természetesen még adott.
2015. jan. 26. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:
De miért nem kérdezitek meg attól, hogy milyen oldal az, akinél láttátok?
2015. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!