Kezdőoldal » Utazás » Európa » Fiatalon, egyedül egy idegen...

Fiatalon, egyedül egy idegen országban. Ki vállalná be?

Figyelt kérdés
Mondjuk nyelvtanulás, vagy munka céljából, hosszabb távra. Ha független és fiatal lennél, lenne kis tőkéd hozzá, te belevágnál? Hova mennél?
2014. okt. 28. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Régebben bevállaltam volna, de akkor még nem volt ennyi lehetőség. Most meg már nem vagyok se fiatal, se független :)

Egyesült Államokba vagy valamelyik Skandináv országba mentem volna szívesen.

2014. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha pl egyetemre mennek akkor igen, mert ott adott lenne a kozosseg. Ha dolgozni akkor tok egyedul nem. Mikor kikoltoztunk kulfoldre senkit sem ismertunk az adott varosban, de 2en voltunk es igy sem volt egyszeru, egyedul biztos nem mentem volna.
2014. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha lenne tőkém, Helsinkibe mennék. Azonnal, gondolkodás nélkül. :)
2014. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En annak idejen bevallaltam. Nem bantam meg. Aztan 40 evesen megint de mar nem egyedul hanem a gyerekekkel.
2014. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is bevállaltam 21 évesen és nem bántam meg!
2014. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó olvasni a válaszokat! :) Én 22 vagyok, és Finnországban gondolkodom. Nyárra lediplomázom és nagyon kacérkodom a gondolattal, hogy végül is miért ne, amíg még lehet.

Kicsit tartok tőle azért..

2014. okt. 28. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagj bele, mi veszteni valod van? Legfeljebb nem sikerul, de emelt fovel elmondhatod, hogy te legalabb megprobaltad! Azokkal ellentetben, akikben csak a vagyakozas van meg de nem tesznek erte semmit.


Kozepsuli utan mentunk ki 8-an oszt.tarsak Londonba. Ennek persze mar sok sok eve, azota az alabbi orszagokban elunk: Anglia, Irorszag, Olaszorszag, vmi. holland sziget (most nemtom a nevet), Magyarorszag, Spanyolorszag es USA.


Egyikunk sem nyavalyog, hogy fenebe maradtunk volna inkabb a hatsonkon...

2014. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

mennék, északra.

tervezem is.

2015. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!