Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kit birtok a legjobban a...

Kit birtok a legjobban a vv7-ben? Én Dennist Fannit és Dórit! Laci csapata egy alattomos, gonosz.

Figyelt kérdés

#Valóvilág7.
2015. jan. 28. 14:53
 1/10 anonim válasza:
Szia. Én eleinte a Laciékat bírtam, de Edina miatt annyira ellenszenvesek lettek.. Fanniékon jókat lehet nevetni :D
2015. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Magamat, hogy nem nézem.
2015. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Nem is nézem, épp elég amit a hírfolyambn olvasok róla fb-on!

Népbutító, igénytelen műsor, messze nem írról szól, mint aminek egy realitynek eredetileg szólnia kellene.

Ezért tart az ország ott ahol, mert ez a szellemi színvonal sokaknál.

2015. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Lacinak nincs csapata.

Dennis: az ahogyan szakított a barátnőjével, élő adásban nagyon gáz, emiatt soha nem szavaznék rá, a műsorban egyetlen dolgot csinál és az a szex, vagy fogdossa magát, vicces beszólása, egyénisége nincs.

Fanni: szerintem mentálisan beteg a csaj és szexmániás, ami önmagában nem gond, irritáló a viselkedése, alpári, nem tudja hol van a határ, röhögni viszont lehet rajta, ezért sokáig bent fogják tartani.

Dóri: szerintem a bentiek közül ő a legkedvesebb, aranyos lány, tud normálisan viselkedni az emberekkel, akár meg is nyerhetné.

Edina: unalmas a Lacis vergődése, a Zsuval sem tetszett, amit csinált, túl sokat dumál és túl hangosan, fárasztó.

Laci: sértődékeny és igazi suttyó paraszt, jó lenne ha már kiesne, csak taktikából viseli el Edinát.

Robin: a legunalmasabb

Dani: jó lenne ha ő nyerne, ő viselkedik bent a legnormálisabban (és Robin), a Zsuval való csapatépítése, majd szétválása gáz volt, gondolom látta, hogy nem jó már neki szövetségesnek a Zsu, de akkor sem kellett volna ezt a Laci-Edina szerelmi szállal keverni.

2015. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Daninak szurkolok, remélem vele Dóri és Robin kerül még a fináléba! Bár az se baj ha közülük nyeri valaki.

Dennisnek nem felejtem el azt a szakítást, Fanni egy beképzelt, rendkívül trágár alpári liba. Edinát szerettem amég be nem kattant, bár most megint javul. Laci egy köcsög ez a szerelmes szöveg is elég átlátszó nekem, amiket előtte mondott az meg undorító.

Ez a vv amúgy meg nem reality hanem patkánykísérlet! :D

2015. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gőgö$_Gúnár válasza:
A 7ben senkit. Sajnos a 4 ota 1 normális ember nem volt benne :(
2015. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fannit,dennist? Mindkettő buta mint a tök. Egy értelmes mondatot nem tudnak összerakni. Fanni alpári,hisztis,beképzelt és még kur..a is. Dennis nagyképű, szerintem értelmi fogyatékos mert normális ember nem mutogatja meg veri a farkát mások előtt pl az asztalnál. Ezért tart itt ez az ország mert ilyen senkiházi értelmifogyatékos csicskák 0 iskolával az etalonok. :-/
2015. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Fannika & Dennis, a csatorna, és az ország szégyenei.
2015. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hülye aki ilyet néz!
2015. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt a képet elnézve elbizonytalanodtam...


[link]

2015. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!