Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meleg kérdés! Szerintetek...

Moonlightsentinel kérdése:

Meleg kérdés! Szerintetek megszólnának minket azért, ha kiraknánk FB-re egy közös képet a barátommal?

Figyelt kérdés

Szeretnénk olyan képet kitenni, amin mindketten rajta vagyunk, és igazából annyi, hogy hátulról átkarolom, szal semmi extra, csak nem akarom, hogy az legyen, hogy provokálunk meg hirdetjük magunkat meg egyéb hülyeségek.

Mindkettőnkről tudja a család meg barátok is, szal nem lenne meglepi.

(Elküldhetem a képet is, ha úgy vki jobban meg tudja mondani h gáz-e, csak nem akartam nyilvánosan ide kitenni.)

Szerintetek ki merjük tenni vagy tuti megszólnának minket?



2015. jan. 31. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan elküldheted, megnézem, de szerintem ebben nincs semmi gáz :)
2015. jan. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az ismerősök láthatják, akik úgyis tudják, az nem gáz.


De nem kell szuperpublikus nyilvános közzétételre bocsátani vagy ilyesmi. Másnak amúgy sincs semmi köze hozzá.

2015. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Tedd ki nyugodtan, de mindenképp állíts neki láthatóságot, nehogy pl leendő munkáltatód vagy hasonló akadjon rá.
2015. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én profilképnek akartam.
2015. jan. 31. 10:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan állítsd be, aki meg ezen kiakad, azt sz*rd le.
2015. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha az ismerőseid meg a rokonaid tudják rólatok akkor hol itt a probléma? Ők úgysem fognak azért beszólni, vagy kinevetni.

Akiket meg nem ismersz azoknak a véleménye meg kit érdekel? Téged egyáltalán ne érdekeljen! Ha valaki megszól az saját magát minősíti!

2015. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
küldd el, kíváncsi vagyok :) de így is megmondom, hogy nem gáz :)
2015. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten nem kedvelem a melegeket, de ez még a normális kategória.
2015. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tedd ki (kivéve, ha épp állásinterjúra mész - gáz, de a világ ilyen). Nekem egyik ismerősöm kirakott olyan képet, amin nagyon gyanús, hogy a másik sráccal jár, pedig nem tudja mindenki, legalábbis én nem tudtam. De nem szólt senki semmit. Végül is facebookon az ismerőseid vannak, és még ha profilképnek is lesz, minek nézegeti, aki nem ismer...
2015. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugodtan elküldheted a képet! :) Kíváncsi vagyok. Én kiraknám, és nem törődnék az emberek véleményével, főleg hogy a család, és a barátok tudják.
2015. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!