Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meleg kérdés! Szerintetek...

Moonlightsentinel kérdése:

Meleg kérdés! Szerintetek megszólnának minket azért, ha kiraknánk FB-re egy közös képet a barátommal?

Figyelt kérdés

Szeretnénk olyan képet kitenni, amin mindketten rajta vagyunk, és igazából annyi, hogy hátulról átkarolom, szal semmi extra, csak nem akarom, hogy az legyen, hogy provokálunk meg hirdetjük magunkat meg egyéb hülyeségek.

Mindkettőnkről tudja a család meg barátok is, szal nem lenne meglepi.

(Elküldhetem a képet is, ha úgy vki jobban meg tudja mondani h gáz-e, csak nem akartam nyilvánosan ide kitenni.)

Szerintetek ki merjük tenni vagy tuti megszólnának minket?



2015. jan. 31. 10:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a heterok is kiraknak ilyen képeket,sőt durvábbakat is, szóval neked is minden jogod megvan hozzá. bátorság!


ja, nekem is küldheted ;)

2015. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne tedd!!! Úgyis mindenki tudja a baráti körötökből, hogy melegek vagytok, miért kell provokálni a többi embert???
2015. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég:D

Hát még a virtualitást is a 4 fal közé kellene zárni

Nincs ebben semmi.

A facebook amúgy is egy magamutogatás az egész.Ez a lényege.

2015. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! Küldd el a képet légyszi! Ha szinte minden számodra/számotokra fontos ember tud rólatok, akkor tedd ki. Biztosan kapsz majd negatív reakciót is, ne feltétlenül hozzászólás formájában.
2015. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én biztos nagyon rosszmájú vagyok, de azok, akik itt kapásból megmondják, hogy kiteheted, azok vajon minek akarják nézegetni a képet? De amúgy szerintem is tedd ki.
2015. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
kamus a kérdező, nem a saját képét küldi el, hanem ezt, amit a netről szedett [link]
2015. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!