Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találok végre olyan...

Hol találok végre olyan lányt, akinek nem a hétvégi bulizás körül forog az élete?

Figyelt kérdés

Meguntam, hogy a lányok többségének a program hétvégére az ivás és az értelmetlen üvöltő zene.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek. Annyit elisznak kb. fél év alatt amennyiből én egy hétvégét el tudok tölteni bárhol, súlyosabb esetben fapados repülőjegy is kijön belőle.


Nem értem mért nem divat már esetleg egy kajálás, mozi, szezonális programok, stb stb.

Lehet velem van a baj, de én ebben az igyunk meg igyunkban nem találom a szórakoztató faktort.


Megint sikeresen belebotlottam egy minden szombat party csajba. Már azon is gondolkodom, hogy megpróbáljak-e vele ismerkedni. Esetleg ismerkedjek egy temetőben ? Vagy talán egy Tesco ba kéne bemennem, látnám ki vesz alkohol tartalmú felejtőket.



2015. febr. 7. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itt gykn vannak ertelmes lanyok, esetleg itt probalkozz..:)
2015. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Jelen 16/L :D
2015. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

en sosem voltam meg diszkoban csak hazibuliban de nem szeretek bulizni

inni sem iszok es nem cigizek 21/l

2015. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van!
2015. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Ne szenvedj ilyen látványosan. :D Regisztrálj fel egy társkeresőre. Ha ez nem vonz akkor menj emberek közé. Keress programokat amikre elmész és ott ismerkedsz nőkkel. Menni fog. :)
2015. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj, pajti. Hasonló gondolatmeneten vagyok én is. Nem találni egy ÉRTELMES csajt, akit érdekelnek fontosabb dolgok is, mint hogy melyik diszkóba menjenek be félrészegen csapatosan, vagy hogy ezen a hétvégén milyen a tömény italok árfolyama. Borzalmas a mai lányok színvonala, közben hirdetik, hogy ők milyen "értékesek".

Aki a kivételt képezi, az ne válaszoljon erre, mivel nem nekik szól ez. Akinek pedig inge, az vegye csak nyugodtan magára.

2015. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
En szoktam jarni discoba, de minden vagyam egy olyan fiu, akivel el lehetne menni kicsit muzeumba, kirandulni, beszelgetni. Utalok discoba jarni es inni..
2015. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott, hogy majd talán egyetemen lesz valaki. Szeptembertől. De egyetem sokaknál meg hatványozottan party time.


Amúgy szeretek látványosan szenvedni, legalább itt szabadjon ;)

2015. febr. 7. 20:17
 9/15 anonim ***** válasza:
MILF a megoldás!
2015. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
idióta
2015. febr. 7. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!