Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért a fellengzős, nagyképű...

Miért a fellengzős, nagyképű emberek érvényesülnek minden téren?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, és az a meggyőződésem, hogy ez így igazságtalan. Elég sok közösség tagja voltam már, valahol jó volt, valahol nem. Gondolom ez mindenkinél így van. Azonban azt vettem és veszem észre, hogy akik bunkók, nagyképűek és lenézőek másokkal szemben, valahogy mégis mindig "menők". Legyen szó barátságról vagy fiúkról. És ha ilyennek kell lennem, hogy elérjek valamit a kettő közül valamelyikben, akkor azt hiszem, inkább maradok egyedül.

2015. febr. 21. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ok sem azzal erik el a sikereiket ( mar amit lehet sikernek nevezni reszukrol ) hogy bunkok es nagykepuek, hanem hogy legtobbszor van arcuk kiharcolni / kijarni a sajat igazukat. ahhoz, hogy te is "meno" legyel, nem kell a peldajukra valtozz, csak legyen eleg onbizalmad ahhoz, hogy te is kepes vagy barmit elerni, amit toluk irigyelsz, es nem tartod igazsagosnak. amugy a tobbseget, akik ezekert az emberek rajonganak, ok csak siman igajuk ala hajtjak, es hagyjak nekik, hogy kapjanak egy kicsi reszt az o eletukbol , amitol valamiert az elnyomottak hajlandoak ezeknek a "menoknek" a kedve szerint cselekedni.
2015. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van. :) csak az zavar, hogy utánuk lohol mindenki, miközben te a sarokban ülsz, pedig legbelül lehet, hogy értékesebb vagy, mint ők, csak ez senkit nem érdekel, mert nincs elég nagy szád, meg önbizalmad, hogy megmutasd.
2015. febr. 21. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez van! Az élet mindig is igazságtalan volt!
2015. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez ilyen dolog.


Lehet jönni ezzel a "belül értékes vagy" dologgal, csak szart nem érsz vele, ha ezt senkinek nem adod a tudtára. Amúgy a fellengzős, nagyképű, bunkó ember sem feltétlenül lesz sikeres, itt több tényező számít.


Egyrészt számítanak a háttér adottságok, tudás, kinézet, stb.


Saját példámon, elég ronda gyerek vagyok, így a nők a legkisebb beszólásaim után is bunkó taplónak neveznek, míg ismerek srácot, aki baromi jóképű, és olyan szinten paraszt a nőkkel hogy öröm nézni, mégis tapadnak rá csak mert jók a génjei.


Másrészt egyet értek az elsővel, egyszerűen ki tudják harcolni hogy mindenki rájuk figyeljen.

2015. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!