Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érezted már úgy egy társaságba...

Érezted már úgy egy társaságban, ahova meghívtak, hogy egyszerűen nem volt még alkalmad bemutatkozni, nem volt rá lehetőséged?

Figyelt kérdés

Ezt nagyon erőltetni nem lehet, mert akkor jön az, hogy fura vagy, mivel ha erőlteted furán viselkedsz..

De mivel elmaradt ezért bunkónak fognak tartani


Ilyenkor mit csinálsz?



2015. márc. 1. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt, mert hívtak már meg olyan társaságba ahol ismertem 3 embert a maradék 20 meg számomra vadidegen volt, és ott ugye be lettem mutatva nekik, de így konkrétan megismerni nem tudtak, mert mindenki elvolt a maga haverjaival, beszélgetni másokkal meg nem bírtam sajnos, egyedül a haverommal beszélgettünk meg iszogattunk és egy lány ismerősömmel táncoltam egyedül. Nekem egy ilyen buli volt az életembe ami pocsékul telt főleg hogy nem maradhattam sokáig sem, mert másnap kora reggel már mehettem dolgozni.
2015. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mert az összes többi buli ahol voltál egyébként jó volt, ezek után?
2015. márc. 1. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!