Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy végre békén...

Mit tegyek hogy végre békén hagyjanak?

Figyelt kérdés
7.-es fiú vagyok és amint belépek a suliba és megyek az osztályom felé már hallom hogy nevetnek rajtam és állandóan csúfolnak még a legjobb barátok is mindig ha őket piszkálják terelik rám a témát és bármit csinálok hogyha meg sem szólalok pedig mindenkivel kedves vagyok és azok akik mindenkit csúfolnak vagyok testileg bántalmaznak mindig csak azokat pártolják mit csinálok rosszul?

2015. márc. 9. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Verd el őket egyenként
2015. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az sem a legjobb!

Ne foglalkozz velük, ha kiröhögnek, próbálj erős maradni!

Ha pedig bántalmaznának,szólj a szüleidnek,tanáraidnak,vagy akármilyen gyermekjóléti szolgálatalkalmazottjának! Én is voltam régen hasonló helyzetben,egy ideig csesztettek,stb... de nem foglalkoztam velük,és a végén találtak más szórakoztatni valót! NE mutasd ki a gyengeséged nekik,de ha olyan helyzet van ne is szerénykedj! Kitartás! :)

2015. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!