Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs kedvem semmihez sem!...

Nincs kedvem semmihez sem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A suliban vannak barátaim akikkel jól kijövök. De suli után már nincs kedvem hozzájuk. Nem szoktam kimozdulni délutánonként, se hétvégenként. Otthon se csinálok semmi értelmeset. Olvasok, netezek, filmeket nézek és olykor tanulok... de valahogy úgy érzem nem csinálok semmit. Sportolni sem sportolok, de nem is akarok. A család folyton zaklat hogy kezdjek már vlmit magammal, de én nem akarok csinálni semmit. Nincs semmi jövőképem se, de vlhogy nem is érdekel a jövő. Nincs semmi motivációm vagy célom, egyszerűen csak úgy vagyok, DE én rohadt jól érzem magam így. Szeretek semmit tenni... Mit kéne tennem hogy mások békén hagyjanak ? vagy mivel tudnám kicsit felrázni magam, csak annyira hogy akarjak vlmit csinálni?

2015. márc. 16. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit akarsz, de! Van egy rokonom akinek 8 általánossa volt, mert nem volt hajlandó továbbtanulni, otthon élt és nem csinált semmit 9 teljes évig, egyszer megunta és azt mondta hogy adjunk neki 400 ezer forintot és kimegy külföldre, úgy is lett, 5 év múlva hazajött mint vállalkozó és egy BMW x3-as társaságában érkezett. Viszont van a másik véglet hogy nem csinálsz semmit és csak úgy vagy és szívod a család pénzét, annak nem sok értelme van.
2015. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!