Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Semmihez nincs kedvem, állandó...

Semmihez nincs kedvem, állandóan fáradt vagyok, kedvetlen, türelmetlen az emberekhez. Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Mivel olyan a munkám, hogy egész nap emberekkel foglalkozom, egyre nehezebben látom el a feladataimat, pedig szeretem amit csinálok. A laborerdményeim jók, nemrég voltam dokinál. Sportolok, szedek vitamint, ezért nem értem az állandó kimerültséget sem.
2010. nov. 10. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán depresszió kezd kialakulni nálad, keress fel egy szakembert, jobb csírájában elfojtani a dolgokat, először egy pszichológust, hátha segít a beszélgetés, bár nem tudom, én sose voltam, nekem pszichiáter kellett, mert súlyos volt az állapotom.
2010. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vegyél ki szabit, de ne 1-2 napot, hanem legalább 1 hetet vagy kettőt. Akkor ne foglalkozz a munkáddal hanem csak magaddal, vagy közben menjetek elé 1-2 napra valahova.

De a szabi alatt tényleg pihenj

2010. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A természet közelsége az 1-2 hét alatt biztos segítene. Egy csöndes kis erdei faluban, mint pl. óhuta, ahol mindennap lehetne menni erdei túrázni, biciglizni. Az erdő friss illata,csöndje, az ott élő állatok, növények megfigyelése, csodákra képes, tapasztalatból beszélek.
2012. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!