Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tesómnak vége lett az első...

Tesómnak vége lett az első kapcsolata, egész nap fekszik nincs kedve semmihez senkivel nem beszél, mit tehetnék hogy jobb kedve legyen?

Figyelt kérdés
Segítsetek nagyon aggódok:(
2012. aug. 21. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is a tesód fiú, vagy lány?
2012. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fiú
2012. aug. 21. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen idős?
2012. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az miért fontos?
2012. aug. 21. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Az is fontos.

Egy 19 évesnek más a gondolkodásmódja, mint egy 16-nak.

2012. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hány éves, és hogy melyikőtök az idősebb, de szerintem próbáld meg elvinni szórakozni. Ha semmiképp nem akar kijönni a szobájából, próbáld meg megosztani vele a tapasztalataidat (már ha vannak). Esetleg hívd meg egy hamburgerre, vagy fagyira és közbe beszélgessetek, mond el neki, hogy ez lesz még bőven ideje ismerkedni más lányokkal, és hogy nem csak az az egy lány van a világon.
2012. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
19.én 17.van tapasztalatom de most nem akar ilyenekről besznélni sőt amúgy máskor sem beszélünk ilyenekről ami szerintem probléma :S én szívesebn beszélgetnék vele de ha nem akar nem tudok velemit kezdeni el is hívtam midenfelé meghívnám bármire desemmi nem kell neki
2012. aug. 21. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!