Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 19 éves fiú vagyok és nincs...

19 éves fiú vagyok és nincs senkim. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok és tök egyedül érzem magam. Barátaim nem igazán vannak, nemhogy barátnőm. Sajnos elég b*zi fejjel és kinézettel áldott meg az ég, ezért fiú barátaim nincsenek mert nem akarnak velem barátkozni. Barátnőm meg ilyen fejjel sose lesz úgy érzem. És nagyon beszédes, de nem tolakodó ember vagyok aki észreveszi ha már kicsit "sok" amit művel. Szóval úgy érzem, hogy a külsőm az egyetlen ami miatt nincs senkim. Ti mit javasoltok?

2015. ápr. 12. 14:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudnád mennyien vannak hasonló helyzetben... Minél beljebb kerülünk a 21.századba, annál nagyobb lesz a szakadék az ilyen fiúk és a menő srácok között. A lányok meg egyértelmű kit választanak... Lehet bele kell törődni hogy valakinek sosem lesz senkije...
2015. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Amúgy azt tapasztalom, hogy ha sok pénzed van akkor lehetsz akár milyen szar. A másik eset ha jól nézel ki. Hiába van nagyon jó stílusom, de mindig csak a barátzónás kategóriába sorolnak a lányok. Hát ezvan. Igazából sokszor úgy érzem le kell tojnom az egészet, mert felesleges rajta rágódni.
2015. ápr. 12. 14:25
 3/21 piriiiii ***** válasza:

A kinézet nem minden. 19 éves vagy = fiatal.

Ne rágódj ilyesmin, csak élj, úgyis jön majd valaki. Türelmesnek kell lenned.

2015. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
hát ha a sült galambot várod a szádba, akkor tényleg nem lesz. Tán fel kellene kelni és keresni kellene. Azt mondod barátzónába tesznek, ez azt jelenti, hogy vannak körülötted lányok. Próbálkozz be, aztán lesz vmi...
2015. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A kerdes, mi az ami erdekel?

Az embereket a kozos erdeklodesi kor szokta osszekotni, baratsagok is a kozos erdeklodes, es balalkozasok alapjan szuletnek.

2015. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szóval az a baj velem, hogy senki nem vesz komolyan mert nem vagyok az a "fiús" fiú. Szóval így mindig megyek a jófej srác kategóriába. És ezen nem tudok változtatni mert fizikálisan van meg az akadály és nem személyiségileg. És kamu az a lány aki azt mondja h a lélek számít és nem a külső. Már nem azt a világot éljük.
2015. ápr. 12. 14:37
 7/21 piriiiii ***** válasza:
Meg is van a probléma.
2015. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, én ezt mindig is tudtam, és nem is értem minek írtam ki a kérdést :D
2015. ápr. 12. 14:45
 9/21 piriiiii ***** válasza:
A probléma a következő: kishitű vagy. :) Magadban sem hiszel, de másokban sem. Így ne várj semmit.
2015. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kedves Piri!

Nem tudom milyen korú vagy, de tudhatnád, hogy a mai világban már egész más igényűek a lányok. Az értékrendek is teljesen átalakultak már, mint az előttem szóló is írta. Vagy gazdag vagy, vagy jól nézel ki, vagy mehetsz a süllyesztőbe.

2015. ápr. 12. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!