Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rászólnátok vagy szóltatok...

Rászólnátok vagy szóltatok már rá csókolózó párra tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
Alapvetően nincs bajom vele bizonyos kereteken belül, és bár az ember el tudja fordítani a fejét de a fülem nem tudom kikapcsolni. Metrózom pár éve, láttam már cifra dolgokat és 1-2 már eléggé túl van szerintem a szalonképes határon. Egyszer leálltunk az alagútban vagy 20 percre, hatalmas tömeg volt és konkrétan a személyes teremben álló pár ezt az időt végig kihasználták, ami iszonyú kellemetlen volt szerintem nem csak nekem... Ott tényleg elgondolkoztam, hogy rájuk szólok. Más hogy áll ehhez a kérdéshez?

2015. ápr. 14. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem zavar, pedig leszbikus vagyok, és furcsa számomra a heteroszexualitás, bizarr, hogy két különböző nemű ember csókolózik. De tolerálom. Nekik ez a jó, örüljenek csak egymásnak.
2015. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Az jobb lett volna, ha a csaj pánikrohamot kap?! Nevetséges vagy, irigykedni amúgy is dedós dolog :D
2015. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, szeressék egymást felőlem. Az zavar, amikor mondjuk kisebb társaságban vagyunk, és ott nem bírnak magukkal mondjuk 3 órát a felek, és egymás szájában lógnak végig.
2015. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az miért irigykedés ha zavar, hogy valaki az arcomtól 3 centire cuppog? Volt olyan párocska is távolsági buszon, akin még a barátom is kiakadt, mert egész úton egymás fülét és nyakát nyalogatták. Erre tényleg lehet azt mondani szerintem, hogy "menjenek szobára" kategória.
2015. ápr. 14. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fura, amikor az arcom mellett nyalja-falja valaki egymást. Szerintem illetlenség és oda való.

És nem vagyok irigy, mi is imádjuk egymást szeretgetni, de nem közönség előtt :)

2015. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emberek vagyunk, nem állatok, hogy egymás előtt "közösüljünk". Direkt tettem idézőjelbe, mert az egymás falása már olyan dolog, ami két emberre tartozik. Egy-egy szájrapuszi mindenki előtt oké, de a dugjukleanyelvünketamásiktorkán már nem tartozik mindenkire.

Neveletlenség, illetlenség, polgárpukkasztás ilyet csinálni.

Rájuk nem szólnék, mert elfordulok és üvöltetem a metált a fülembe, de azért megvan az ilyenekről a véleményem...

2015. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
engem is felettébb zavar,főleg hogy olyan vonaton közlekedem nap mint nap,melyben hering módjára nyomorgunk egymáshoz préselve,sokszor szó szerint,és az ilyen egymást nyalók-falók mindig megtalálják a mellettem levő négyzetcentimétert.Én annyit tettem hogy megszólaltam fennhangon,mikor készülődtek leszállni,hogy végre leszállnak,ez nagyon idegesítő és illetlen dolog nyilvánosságban ennyire.Én mindig visszafogom magam a párommal,mert tekintettel vagyok a többiekre.Alkalmazkodni tudni kell..
2015. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően engem sem zavar, ha van egy-egy szájrapuszi, mert az belefér. De a nyalás-falás az tényleg irritáló idegen emberek szeme láttára, főleg a nyálas cuppogó hangját elviselni... És belőlem sem az irigység beszél, mert ha a saját barátnőm kezdi ezt el csinálni más emberek előtt, akkor én magam állítom le, mert kényelmetlenül érzem magam, ha másokat irritálok.


A kérdés kapcsán egy eset eszembe jutott, amikor tömegközlekedési eszközön leállítottak egy párt az utasok: Egyszer busszal utaztam le Szegedre, és egy órás volt az út. Olyan zsúfolt volt a busz, hogy végig állnom kellett, és ez külön is idegesített... A székekben egyébként idős, erkölcsös nénik utaztak. Namost, mellettem állt egy pasi és egy csaj, akik végig egymás szájában voltak és kicsit sem zavartatva magukat, az egész úton hangosan enyelegtek egymással, vihogtak, ölelkeztek és időnként egymásba gabalyodott a nyelvük, nyálas csattanós hangokat kiadva, és hangosan beszélték meg, hogy mit fognak csinálni aznap este. Ez ment egy teljes órán keresztül, és még az sem érdekelte őket, hogy az öreg nénik körülöttük felháborodva jajveszékeltek, hogy "a mai fiatalság"... De a végén már tényleg leállították őket, egy idős úr megkérte őket, hogy hagyják abba. Szörnyen idegesítőek voltak, 2007-ben volt ez és még emlékszem rá :D

2015. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!