Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti elfogadnátok egy kzncsal...

Ti elfogadnátok egy kzncsal lányt vagy fiút?!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok vés már végre szeretnék egy barátot, de félek hogy elutasit a szemem miatt mivel láthatóan nagyon kancsal vagyok, és sajnos gyerekkoromba eszméletlen sokat csufoltak érte még ma is van mikor egyet egyet beszolnak a szememmel kapcsolatban..:( sajnos már félek az emberekre rá nézni nem hogy a szemükbe..

2015. ápr. 17. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen korban már nehéz korrigálni. 1: Fogadd el magad. 2: Más is el fog fogadni.
2015. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, csak gyorsan írtam! :)
2015. ápr. 17. 18:56
 3/12 A kérdező kommentje:
Soha nem fognak elfogadni!!!!!:(
2015. ápr. 17. 18:57
 4/12 anonim ***** válasza:
15 éves koromig én is kancsal voltam, egy műtét, és azóta nincs semmi baja a szememnek. A szüleid miért nem vittek el sehova?
2015. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Idővel rá fogsz jönni, hogy ki az aki keresi a társaságodat és vonzódik hozzád attól függetlenül, hogy hogy állnak a szemeid.
2015. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#3! Ha te nem fogadod el magadat akkor nem is!!!!!!
2015. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Annyit csufoltak erte hogy mar szerintem soha nem fogom igy elfogadni.
2015. ápr. 17. 19:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát engem nem érdekel, ha belsőleg jól kijövök az illetővel, de nem kéne mindenkit abba a kategóriába tenned, hogy nem fogad el. Egyébként is hol csúfoltak? Oviban? Általános iskolában? Középsuliban? Mert, ha igen, akkor ott csak éretlen idióta, kiskorú gyerekek lehettek, akiknek nem igazán ér a szavuk semmit. Egy normális felnőtt gondolkodású ember meg nem fog csúfolni semmi miatt.
2015. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valakinek pont ez az a szexepilje, hogy kancsal.... ( viccen kivűl ).
2015. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én sem tudtam elfogadni magam, és 19 évesen megműttettem a szemem.
2015. ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!