Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas dolog, ha azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas dolog, ha azért engedtem el egy fiút, mert kevés az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Ha valakinek kórósan kevés az önbizalma, az hogyan is tehetné boldoggá a másikat, nem? Pedig nagyon tetszik a fiú, de így mi értelme lenne....

2014. jún. 24. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas, inkább szomorú.

Miért nincs önbizalmad, hány éves vagy? Nem nézett hülyének, hogy ok nélkül kidobtad?

2014. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az! Engem is ezért engedett el a barátnőm. Több év után. Mindenkire féltékeny volt, nem tudta elfogadni magát, nem hitte el azt sem hogy szeretem. Így járt...
2014. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyira örülnék, ha reggel nem kelnék fel. :(
2014. jún. 24. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez még kellett...
2014. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Klinikai eset vagy:D

Mesélj priviben ha gondolod, első voltam;)

2014. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy klinikai eset lennék, viszont az a kedves kis válaszoló, aki privátban azt írta nekem, hogy dögöljek meg, az sokkal inkább az.
2014. jún. 24. 22:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Arról nem tehetek, hogy ennyi önbizalmam van. Hiába fejlesztem az nem úgy megy, hogy majd lesz.
2014. jún. 24. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!