Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért zavar mást hogy én...

Miért zavar mást hogy én 2Arc-ot hallgatok? És mit mondjak nekik, amivel be tudom fogni a szájukat?

Figyelt kérdés

20/F

Szüleim nem szólnak semmit, úgy különösebben. Csak olyan furán/fura arccal néz néha rám anyám ha hallja és figyeli a szöveget. De nem nagyon zavar ez...

Néha mégis megszégyenlem magam, pedig nem tudom miért.

Tudom(!), szókimondó szövegei vannak, de hát könyörgöm hadd hallgassam amit akarok...És itt a barátaim hozzászólásaira célzok jobban. Mindig csak azt hallom hogy régi zenék, meg hogy milyen hülyeséget énekel, nincs értelme, semmi mondanivalója nincs, értelmetlen, feleslegesen beszél csúnyán...és társai. Néha olyan szerencsétlennek érzem azokat a személyeket akik sokszor belepofáznak...pedig barátok/munkatársak, de én se kommentáltam soha érte ki mit hallgat FÜLESEN!

Mert itt arról van szó, hogy munkába fülesen mit hallgatok, itthon meg csendesen ha van vendégem, de olyankor nem csak 2arc megy. És nem az a tipikus ráerőltetős ember vagyok, mindenki hallgat amit akar.

Ha bárki megkérdezi mit hallgatok, és megmondom hogy 2Arc-ot, akkor csak kommentálás és puffogás van....és nem hallja senki csak én..az esetek 80-85% százaléka úgy történik hogy fülesen hallgatom.

Mit javasoltok, mit tegyek ?


2015. máj. 13. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne mond meg hogy mit hallgatsz. Ha megkérdezik mond azt hogy zenét. Ha erősködnek mond azt hogy olyat ami neked tetszik, hasonlók. Én nem szoktam zenét hallgatni akármit rakok be fél óra múlva idegesít még ha olyanok is amiket én válogattam össze hogy ezek egész jók. Néha vágnak rá értetlen fejet de sose szoktak rajta rugózni. Ne mond meg mit hallgatsz magánügy aztán zárd le
2015. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Halgasd fülessel, ne eröltesd rájuk, ne mond meg nekik. Én Dethklokot hallgatok, mindenki szarik rá, s én is hogy ők mit hallgatnak. Amikor viszont beteszik full hangerőn a hülyeségeiket az idegesít, veszekszem is velük, ha én nem tolom az orruk alá az izlésemet akkor ők se tegyék...
2015. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Higgyétek el, idegesítő ha belepofáznak abba amit hallgatok..

Senkinek semmi köze hozzá. Meg mindenki jön a hülyébbnél hülyébb műmájer zenéjével.

Ennyire rossznak látják a kívülállók (úgy értem aki nem hallgatja) 2Arc-ot ?

2015. máj. 13. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddig nem ismertem, de utána olvastam a dalszövegeknek, és szerintem jók. Vsb h az indulatot csak csúnya beszéddel képesek kifejezni, de az nagyon adja ahogy látják a dolgokat
2015. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
LÁTJA a dolgokat. Mivel egyedül van.
2015. máj. 28. 18:37
 6/6 anonim válasza:
Aki azt mondja, hogy 2Arc-nak nincs mondanivalója, meg értelme az egy ostoba primitív hulladék... kerüld az ilyen embereket, ő miattuk tartunk itt ahol tartunk
2016. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!