Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretnék moziba menni a...

Szeretnék moziba menni a kedvenc filmem folytatására, de nagyon rég,2-3 éve voltam nagyobb tömegben s nem mere elmenni. Hogy tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés
Kértem a mamától pénzt a gyere, mert mi nem vagyunk pénzesek. 27.-éig adják az itteni moziban és nagyon szeretném megnézni ott. De nem merek elmenni, nem merek a városközpontba menni. Félek a tömegtől, a sok embertől.

2015. máj. 21. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a barátnőddel.hu én utoljára 5 éve voltam moziban es most pár honapja.vagy vársz kicsit s megnézed neten..
2015. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz a tömegtől, akkor orvost is meg kéne látogatnod. A gondod kezelhető...

De amúgy ne egyedül menj, úgy könnyebb azért.

2015. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs kivel. De azt hiszem várok pár hónapot, úgy is fent lesz neten.
2015. máj. 21. 13:26
 4/4 anonim válasza:
Ha nem tudsz mással menni, senkivel sem akkor tényleg várj. Ha meg mondod a film címét tudok egy oldalt ahol ami elindul a moziba azonnal fent van! Megkeresem neked szívesen! :)
2015. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!