Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől lehet valaki menő? :D

Mitől lehet valaki menő? :D

Figyelt kérdés
Állítólag teljesen jófej vagyok, meg igazából a külsőmmel is meg vagyok elégedve, az alakommal annyira nem, de ezen kívül szerintetek még mivel lehetek szimpatikusabb?:D trollok, ne most :Dd
2015. jún. 11. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A menőség csípőböl jön, nem lehet megjátszani, sőt.. annál rosszabb. Ezekszerint te nem vagy menő, így ne is akarj felvett szerepet..
2015. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Legyél egyedi, legyen saját stílusod. Ne másnak akarj megfelelni. Kb. ennyi

Engem 4-5 éve mindenki piszkált mert "nyomi" voltam mert más voltam mert nem követtem a "csordát" hanem egyedi maradtam. Mára már sok ember kedvel de azért így is vannak ellenségeim bár általában irigységből :)

2015. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tegyünk különbséget a menő és a menőző között!

A menőző egy húdetrendi figura, aki mindig a tömeg után megy, egyénisége nincs, a véleménye úgy változik, ahogy a társaság körülötte, azt hiszi, a pénz és a trendi külső minden, és ehhez tartja magát. Hihetetlenül nagyképű és hatalmas az egója. Az intelligenciája meg alulról veri a mínusz kettőt.

A menő a menőző ellentéte. A menő egyedi, van stílusa, amit nem változtat pálcaütésre, nem megy a tömeggel, tudja, mi áll jól neki és azt viseli. Azt néz és azt hallgat, ami neki tetszik, nem azt, ami éppen divat. Van egy egészséges önbizalma, de nem henceg egyfolytában, nem hivalkodó, és mindemellett egy egészséges szinten szerény is.

A menőknek ebből adódóan kevesebb a felszínes barátja, mint a menőzőknek, de vannak igaz barátai.

Nem lehetsz minden egyes embernek szimpatikus, ahogy feltehetően neked se mindenki az. Akikkel kölcsönös a szimpátia azokkal barátkozz!

És ha nem vagy elégedett az alakoddal, sportolj!

2015. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!