Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ivás, mert menő?

Ivás, mert menő?

Figyelt kérdés

Idegesít, hogy a 13 éves korosztálytól kezdve annyira nagyon menő az ivás és azért isznak, mert egymásnak akarnak megfelelni, nehogy a másik lúzernek tartsa őket. Hétvégenként az árokból kell őket kiszedni, és azt tartják ideális barátságnak, ha tarton az illető haját, amíg az hány. Na, én inkább ettől hányok. Szerintem ez az egész röhelyes. Miért gondolja azt a mai fiatalság 90%a, hogy szórakozni csak részegen lehet? Elég szomorú, hogy így gondolják, én 16 éves lányként tökéletesen élvezem a barátaim társaságát pia nélkül is. Nincs bajom az ivással, amíg annak értelme van, de ez teljesen ki tud borítani. És rosszul esik, hogy én vagyok a nyomorék, amiért nem viselkedem annyira gyerekesen, hogy azt higyjem, lerészegedni 16 évesen borzalmasan menő.


Nektek erről mi a véleményetek? Kort és nemet is írjatok.



2015. máj. 30. 16:07
 1/10 A kérdező kommentje:

*ha tartod az illető haját

*röhejes

Bocsi, kicsit gyorsan akartam írni.

2015. máj. 30. 16:10
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Örülök, hogy megosztottad velünk értékes gondolataidat.
2015. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 |Orfeusz| ***** válasza:
70%

Mindenhol ez van, és nem is új jelenség. Engem is zavar egy kicsit, de szerencsére normálisabb társaságban vagyok, akiket ez nem érint olyan szinten. A legcélszerűbb tényleg kimaradni azokból a körökből akik minden pénteken szórakozni mennek és csatakrészen kászálódnak haza.

Ami inkább zavar engem az a dohányzás, mert még az alkoholra lehet mondani, hogy neki jól esik, vagy kell a jókedvhez, addig a dohányzás 100% haszontalan, drága hülyeség. És mégis mindenki csinálja, mert nem vállalják be, hogy visszautasítsák azt az első pár szálat. Meg amúgy is mindenki nagyon szereti belehúzni a rosszba azokat, akik nincsenek benne. Engem is mindig kínálgatnak, amikor mondom, hogy nem cigizek.

Na mindegy, változtatni nem tudsz rajtuk.

2015. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azért iszok, mert én jól érzem magam tőle. Semmi indítéka nincs annak, hogy tartom a barátom fejét amíg az hányik, ez a legalapabb baráti dolog, nehogymár belefulladjon he? Nem szoktam asztal alá inni magam, ismerem a határaimat, és csak óvatosan lépem túl őket.


Semmi menő nincs benne. Aki "menőnek" akar látszódni ezzel, az az elképzelhető leggázabb dolgot műveli. Aki szereti a piát, az issza, aki nem az nem.

2015. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kisiskolás gyerekek még nem ismerik milyen az igazi alkoholizmus, amikor 20 éven keresztül jársz ugyanoda nap mint nap fogyasztani. Életek is tönkremehetnek miatta, de van, aki nagyon jól elvan vele.
2015. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Tudod, tinédzserkorban van egy olyan az emberben, hogy ha azt csinálja, amit nem szabad, káros, akkor menő lesz, és húú de királynak érzi magát. Én is menőnek érzetem amikor 12-13 évesen berúgtam, cigiztem, de ne kérdezd, hogy miért, mert már nem tudom rá a választ, ugyanis 22 éves fejjel legszívesebb felpofoztam volna magamat, mert egy 12 éves gyerek számára ezek olyan káros cuccok, mint az állat.. Valamint a szégyent, és neveletlenséget mutatja, meg azt, hogy mekkora debil a gyerek, hogy ezeket csinálja. De sajnos én is debil vagyok, mert ugyan ezt csináltam.. Most már csak azért iszok, hogy jól érezzem magam, cigit meg csak bulikon szoktam, mert JÓL ESIK amikor az ember be van kicsit rúgva. Hétköznapjaimban nem szívom. Helyette sportolok, sokkal jobb.
2015. máj. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Keress olyan barátokat, akikkel nem csak inni lehet. Bár lehet nem lesz könnyű...
2015. máj. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az szomorú, ha már 13 évesen elkezdik ezeket csinálni, mert az ilyen gyerek még túl fiatal. Középiskolában viszont nem lehet ezt a korszakot kikerülni, mert egyszerűen ilyenek a gyerekek, a tinikbe ez bele van kódolva. Ki akarnak próbálni mindent, lázadni akarnak, mert tiltva van és ez milyen jó stb. És csak azt fogadják be maguk közé, az lesz a menő, aki ezeket csinálja. Nekem is nevetségesnek tűnik felnőtt fejjel, amikor osztálykiránduláson mindenki azon volt, hogy piáljon már csak azért is... Nincs ennek semmi értelme, de akkor és ott, amikor tini az ember, mégis tök jó dolog, és igenis egy ilyen korú gyerek ettől érzi jól magát. Én azt mondom, hogy te se maradj ki belőle, és nyugodtan ihatsz mértékkel a többiekkel. Nem azt mondom, hogy kezdjél el drogozni és hányni meg hogy menjen át rajtad a fél iskola - hanem azt, hogy ne kezdj itt el ilyen prűd dumákat nyomni. Fiatal vagy, hülyéskedj, amíg lehet. Bizonyos határok között nincs ebben semmi baj. Ha ilyen maradsz, mint amilyen most vagy, akkor később lehet, hogy besanvanyodott kis izé leszel, és teszed fel a kérdéseket itt, hogy miért nincs barátom, miért nem kellek senkinek stb.


Helyette inkább menjél, és b*sszál be valahol és fiúzzál. Hidd el, jobban fogod érezni magad. Legalábbis jobb, mint itt duzzogni, hogy mindenki hülye te meg tökéletes vagy.

2015. máj. 31. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bár néhányan félreértettetek, nem vagyok besavanyodott, én is eljárok néha bulizni a legjobb barátaimmal, én csak azt nem értem, hogy miért kell ilyen szinten inni, cigizni és drogozni.
2015. máj. 31. 10:32
 10/10 anonim válasza:

Ne igyál, nézz rájuk lenézően, amikor cikiznek, és mondj nekik valami olyat hogy

Ja, mert lerészegedni olyan menő, kár hogy értelme nincs (cinikusan)

2015. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!