Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek miért nem tudják...

Az emberek miért nem tudják elfogadni, ha valaki nem szereti az alkoholt?

Figyelt kérdés

Nem szeretem se a bort, se a pezsgőt, se a pálinkát, szóval úgy igazán semmit, aminek köze van az alkoholhoz, mert számomra ihatatlan mindegyik, egyáltalán nem ízlenek, sőt, rosszul is vagyok tőlük. Én el tudom hinni, hogy valakinek tetszik az ilyesmi, de amikor szóba kerül, hogy én miért nem akarok inni, csak a cseszegetést kapom, meg furán néznek rám, vagy azt hiszik, terhes vagyok, és még én érzem magam rosszul.


Ez tényleg olyan lehetetlen dolog, hogy nem szeretem?

Hogy tudnám kivédeni az ilyesmit? Sajnos a munkahelyemen a legtöbb kollégám (95%-ban férfiak, mert programozó vagyok) ilyen ivós-bulizós alkat. Az autós kifogás sajnos nem megoldás, mert elsősorban BKV-zunk, azzal könnyebb mindent megközelíteni, mint autóval.


2015. jún. 21. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az alkoholt. Ha a haverokkal kocsmázni megyünk, mindig kakaót szoktam inni (teljes lelki nyugalommal), míg ők söröznek. Azt hittem furán fognak nézni rám, de poénosnak és stílusosnak tartják, ráadásul percenként kapok váratlan öleléseket a barátaimtól mert "aranyos" vagyok, és ez nagyon jól esik. :3
2015. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nem kellene társaságot váltani akkor, amikor azt mondják, hogy "igyál már", vagy "igyál még"? Eléggé primitivek lehetnek. Nekem ezt soha senki nem mondta, pedig sokféle társaságban jártam már, alig csücsültem otthon. Ugyanakkor pedig ünnepléskor mindig csak egy nagyon kicsit alkoholt engedtem a pohárkámba, koccintás, mosoly és csak éppen kis kostólás, nem kortyolás, igy senkinek nem tűnt fel.
2015. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak a szemem szokta kívánni.
2015. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!