Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miéér? . Miéér? Mégis miér...

Miéér? . Miéér? Mégis miér nem húznak mán ki engem ezek a áámerikáiak a lottón? Miéé vagyok ilyen szerencsétlen? Nem csináltam semmi rosszat. Már vagy 20 éve jáccok

Figyelt kérdés
Na erre irjatok valami okosat ha lehet
2013. máj. 16. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, csak az UK National Lottery-re hajtok. :) Az élet nem habostort.
2013. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyik ismerosom az elso green card lottery n nyert. azota kint el.
2013. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán a helyesírásod a kizáró ok.
2013. máj. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apukám 50 éve lottózik (sima lottó) és még ő sem nyert semmit. :-)
2013. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam .Minden bizonnyal a helyesirásommal lehet a gond sajnos eddig sose jöttem le a fárol az elmúlt kétmilló évben igy nem tudott senki megtanitani helyesen irni (csak a gravitáció hat rám a evolúció nem:-)

UK lottery...

neked azt akartam irni ne addfel hátha bejön.Lehet még nagyobb rá az esély mint a greencard ra én már nyertem 10 fontot vele2es zóna hornsey környékén vmi grocery-ben vettem (előtte pár nappal hagytamel minden iratomat tárcámat pénzemet) ugyhogy pont jol jött fenntről...Mondjuk 2000forint körül már nyertem 5ös lottóval is.Kitudja

2013. máj. 17. 13:35
 6/7 anonim válasza:
Aranyos volt a kérdés:))
2013. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom
2013. máj. 23. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!