Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak engem idegesít ez?

Csak engem idegesít ez?

Figyelt kérdés
Rengeteg ember beleszületett a gazdagságba vagy azért mert szépek (pl. modellek) vagy jóképűek és az életben nem kell tanulniuk mert nekik csak annyi az egész hogy élnek a tengerparti házukban és minden napjuk boldog mintha az utolsó lenne. Én nem tudom így megélni a napjaimat annak ellenére hogy egy közepes egzisztenciájú casládban élek és ez borzalmasan elszomorít engem...
2015. máj. 11. 00:33
 1/7 piriiiii ***** válasza:
50%
Borzasztó. :(
2015. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

túl önző vagyok ahhoz,hogy idegeskedjek mások dolgain.

de amúgy nem vagy egyedi jelenség,mert manapság mindenki elismerést,eredményt akar produktum nélkül,mint a celebek,akik se-ggvakarással,majomkodással,önmaguk megalázásával nyertek 5 perc hírnevet.

aztán amikor kikerül a valóságba az elsimerést váró,akkor meg csodálkozik,hogy valamit valamiért elven működnek a dolgok.

2015. máj. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Engem is idegest, hogy aki szép annak minden jár, annak mindent szabad, a rondák meg fogják be a szájukat és haljanak éhen. Én sajnos ronda vagyok.
2015. máj. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Engem aztán nem szomorítana el a közepes egzisztencia... Sokaknak sokkal, sokkal rosszabb s ez csak Magyarország, vannak szegényebb helyek... Persze, csak emiatt nem lennék boldog, de azért annyira szerencsétlennek sem érezném magam.


A világ nem fair, ez ilyen. De nem rntom az életemet azzal, hogy ilyeneken keseregjek. Azzal kell gazdálkodni, amit dobott az élet. Elég megfelelő helyen élek ahhoz, hogy legyenek lehetőségeim :)


A tengerpartot ugyan szeretem és a házam is lehetne nagyobb, de az építkezés stressze és a saját hülyeségem az ok, ha nem látom, hogy mennyi öröm és szépség van az életben s nem kell luxus a boldogsághoz, ahogy nem is elég hozzá.

2015. máj. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem idegesít, mert tudom, hogy az esetek nagy részében nem így van. A modellek pedig NEM beleszületnek, hanem megdolgoznak érte. Még a celebfélék is megdolgoznak a pénzükért a maguk módján, ezért kár irigykedni rájuk.
2015. máj. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Csak téged idegesit. Te igy vagy összerakva.
2015. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Én pont lesz*rom
2015. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!