Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebook esemény - ott leszek/...

Facebook esemény - ott leszek/talán téma. Miért kell bejelölni, hogy ott leszel, ha nem mész?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell bejelölni...gondolom erre a szökőkutas hülyeségre gondolsz. Egyébként azért kell(ene) bejelölni ezeket, hogy tudják, kb hány emberre számítanak.
2015. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem a szökőkutas hülyeségre gondolok, hanem úgy általában bármilyen eseményre.

Gyakran látom, hogy az ismerősem, osztálytársaim bejelölik mahukat, hogy mennek egy eseményre, ahova én is és van, hogy felhivom őket, mondom "Látom te is jössz, akkor majd összefutunk!" erre ők mondják, hogy "áá nem megyek...". De akkor miért nem szedi ki a jelölést?! Vagy sokszor volt, hogy találkoztam valakivel, akiről tudtam, hogy bejelölte magát egy eseményen és ennek kapcsán gondoltam megkérdezem: Nagy buli volt? Jól szórakoztál? - erre meg: áá végül nem mentem. Ezt nagyon sok emberrel tapasztalom.

Az a rész, hogy a szervezőknek előnyös tudni, hogy hány emberre számítsanak világos, csak az nem, hogy ezek az emberek miért akarnak kiszúrni szerencsétlen szervezőkkel.

2015. jún. 29. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan azért jelölik be, hogy menőnek tűnjenek, hogy mások lássák, hogy ők mennyit mennek bulizni, vagy mindenféle eseményekre.
2015. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Nagy dolog nyomni egy X-et vhova...

Lehet mégse ért rá az illető,vagy nem volt kedve.

És akkor mi van?

E legyen a legnagyobb problémád az életben.

2015. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem az a gond, hogy egszer-kétszer egy-két ember ezt műveli, hanem az, hogy sokan és sokszor. Úgy látom ez egy ilyen bevett szokás, hogy mindenre bejelölöd magad, aztán nem mész. Nem látom értelmét és idegesitő is, hogy mondjuk egy eseményre az egész osztály bejelöli magát, igazából meg elmegyünk ketten.
2015. jún. 29. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:

A többség csak azért nyom rá, hogy ott lesz, mert érdekli az esemény és így könnyebb követni róla az infókat meg nem felejti el. De szerintem normálisék annyira nem szoktak erre rápörögni, hogy állandóan jelezgessék hogy épp mennek vagy nem. :D A szervezők pedig nagyon is tisztában vannak azzal, hogy kb milyen arányt kell komolyan venni. :D Kicsit szakadjunk már le arról a hülye facebookról, nem az atyaúristen, hogy egy esemény visszaigazolás kőbe vésett ígéret legyen. :D

(De amúgy volt ilyen ismerősöm, mint te, aki azzal jött, hogy látta, hogy ott leszünk és majd találkozzunk. Csak nem feltétlen akart vele találkozni senki, úgyhogy ha ott voltunk, akkor se kerestük... :D)

2015. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha érdekel az esemény elég ha azt jelölöd, hogy TALÁN és úgy is könnyű követni az infókat, ezt értem, én is mindig igy csinálom annál ami érdekel és ha biztos, hogy megyek, akkor átjelölöm Ott leszek-re.

#6-os, nem hiszem, hogy érvényes lenne rám, amit a zárójelben irtál.

Ok, hogy ez nem egy egetrengető probléma, csak azért idegesit, mert számtalanszor tapasztalom és tömegesen csinálják.

2015. jún. 29. 10:23
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
ZSANETT OTT LESZEK!
2015. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!