Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jobb huszonévesnek lenni mint...

Jobb huszonévesnek lenni mint tizenévesnek?

Figyelt kérdés

Egyedül ebben tudok reménykedni, mert a mostani életem dögunalom. Szerettem az általános osztályom és reménykedtem benne, hogy a gimis is legalább ilyen jó lesz. Erre megkaptam a világ legunalmasabb osztályát, de nem csqk velük van a baj. Kicsit extrémebb dolgokra vágynék, erről lehet, hogy a sok filmnézés tehet, de valahogy úgy érzem, az életem punnyadás. Egész nap csak a tanulás és az unalmas osztály. Nyáron sem jobb a helyzet. A barátaimnak dolgozniuk kell és amúgy sem tudom milyen különleges helyre mehetnenk el. Igazábol valamivel tóbb kalandot szeretnék. Es az érdekelne, hogy huszonévesen több-e a lehetőség, az alkalom rá. Előre is köszi.

16/L



2015. júl. 5. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más és más az élete. Én nem sírom vissza, szegények voltunk, zűrös volt a családom, én túl félénk voltam, és nem igazán értettem az emberekhez, nem voltam túl sikeres a társaságokban.


Ami szerintem jellemző erre a korszakra, és egyáltalán nem hiányzik:

-aki kevésbé szép vagy kevésbé pénzes vagy nem elég divatos, az totális társadalmi számüzetést, kirekesztést kap. Huszas évek közepére ez megszűnik, bármilyen stílusú és anyagi helyzetű és kinézetű emberrel barátkozom, és ez kölcsönös, elfogadnak a nálam szebb-gazdagabb-divatosabb emberek is.

-anyagi függés a szülőktől, vagy valami nagyon kevés pénzért végzett agyhalott diákmunka, ami elveszi az időd, energiád

-Kamaszkor negatív hatásai: szerintem nem együttérzőek a kamaszok, és én is öntelt és arrogáns voltam ennyi idősen


Nade Téged nem ez zavar, hanem az, hogy unalmas az élet. Lehet, hogy tényleg túlzottan beleélted Magad a filmek világába, azért nincs minden nap nagy szerelem, lövöldözés és helikpoterrel menekülés. Másik gond lehet a nyári szünet, hogy nem tudsz mit kezdeni Magaddal.


Szerintem filmezz kevesebbet, és keress elfoglaltságot, társaságot. Szerintem az unalmas osztályod attól unalmas, hogy mindenki úgy unatkozik benne, mint Te, és a többiektől várja a megoldást. Van köztük pár olyan ember, akivel közösen gyűjthetnél élményeket, csak még nem tudod - szerintem ez az életkor arról is híres, hogy egy pillanat alatt megítélsz valakit anélkül, hogy tudnád mi van mögötte. Lehet, hogy Te már leírtál egy olyan lányt az első napon, akivel nagyon jó programokat csinálhatnál, vagy félistenként nézel valakire, aki igazából egy nagy nulla. Én legalábbis kamaszként ilyen voltam.


36/F

2015. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én osztályom is ilyen, sokan kajakra unatkoznak, próbáltam tenni ez ellen, hogy csináljunk valamit, ha már mindenki ennyire unatkozik... Vagy 10-12 alkalom után mikor jönnek a kifogások, nincs kedvem, ááá nem tudom, vissza sem ír stb. után ki van az ember f&sza már az egésszel...

Sajnos vannak ilyen menthetetlen helyzetek amikkel nem lehet mit csinálni... Nem mindig van megoldás.

2015. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jobb tizenévesnek lenni mint huszonévesnek. 19F
dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!