Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekből akiket kigúnyolnak és kiközösítenek másságuk miatt iskolán vagy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Másság alatt azt értem, aki pl. visszahúzódó, félénk, nem egy nagyszájú.
2015. júl. 8. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy közöttük a helyem. Mindig is ilyen "másabb" emberekkel voltam a sulikban, egyszerűen csak velük lehetett értelmesen beszélni. A többiek folyton azzal foglalkoztak hogy nézek ki, hogy megyek, hogy beszélek, hogy áll a hajam...ami az esetek 99 százalékában kötözködés volt, kb mint a börtönben az elítéltek között.
2015. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem sokra tartom az ilyeneket. Szánalmas, ha valakinek az a legjobb elfoglaltsága, hogy másokat bántson.
2015. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
2# Értelmezd újra a kérdést, még ha az "emberekből" helyett "emberekről" is lenne szó.
2015. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Ha ő sem nyitott, akkor minden csak nem kiközösítés.Szerintem az ő hibája, de ha neki úgy jó, hát örüljön
2015. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam suliban, pedig mindenkivel kedves voltam, csak éppen az volt a bűnöm, hogy nem voltam elég "vagány" és tesi órán sokat ügyetlenkedtem. Ez meg is mondták a kedves osztálytársaim. Más problémájuk nem volt velem, de ezek miatt már cikinek minősült velem szóba állni.
2015. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
*emberekről - elírtam
2015. júl. 8. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindig is megvetettem őket...

Valószínűleg az ilyen gúnyolódók csekly önbizalmukat igyekeznek növelni azzal, hogy másokat aláznak, mert ilyen szinten vannak.

2015. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A saját alkalmatlanságukat próbálják meg ellensúlyozni. Ismerős helyzet, hiszen én is csendesebb voltam, sosem tartoztam a bevállalósok közé. Hamar meg is találtak az "okosok". Persze volt jónéhány barátom is, de bőven ért kritika, pl. tesi órákon, amiért kissé ügyetlen a mozgásom.


19/L

2016. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!