Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem érdekelnek az emberek?

Miért nem érdekelnek az emberek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje valamiért nem érdekelnek az emberek. Nem érdekel amit mondanak, ha beszélni is kell velük csak kényszerből teszem. Már az sem zavar ha nem keres senki.

Kezdeném meg szokni hogy nincs a családomon kívül egy ember sem aki közelebb állna hozzám?



2015. júl. 20. 13:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
73%
Szerintem az nem jó jel, ha nem érdekelnek az emberek. Az persze elöfordulhat, hogy pont olyan munkahelyre vagy iskolába kerültél, ahol nem jó a társaság vagy éppen a családi háttered nem jó, de ha semmilyen társaságban nem találsz olyan embereket, akik érdekelnének, akkor lehet hogy veled van a baj. Nem lehet, hogy túl zárkózott vagy mert rossz tapasztalatok értek? Én nekem nagyon rossz volt a családi hátterem és már nagyon régen nem tartom a családommal a kapcsolatot. A családunkat sajnos nem választhatjuk meg. Az is elöfordult már, hogy olyan munkahelyre kerültem, ahol nem voltak szimpatikusak a kollégák, de ettöl függetlenül én kedvelem az embereket és érdekelnek is. Sok emberrel van rég óta kapcsolatom.
2021. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekelnek az emberek, mert kétszínű majmok, de amúgy mindegyik az. Leszarom az összeset és nem vagyok depressziós! 😁😁
2022. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!