Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mért van az, hogy amikor a...

Mért van az, hogy amikor a "sötét múltunkról" mesélünk vagy próbálunk mesélni akkor dobnak, elhagynak minket?

Figyelt kérdés
Minden ismerkedéskor, úgy 1 hét után elkezdek mesélni a múltamról, a rossz gondolataimról, cselekedeteimről. Mért kell mindig azt tapasztalnom, hogy ekkor a másik fél, akivel bizalmasan ezt megosztom egyszerűen ágyőt int? Ezek régi dolgok, tehát már teljesen megváltoztam. A kérédt pedig nem csak magam miatt teszem fel, sokan vagyunk így, nem csak én.

2015. júl. 22. 23:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*kérdést. Bocsánat.
2015. júl. 22. 23:49
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Fiú vagy lány vagy?
2015. júl. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még túl korai.
2015. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szoktál mesélni az nem mindegy..
2015. júl. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha azt meséled el h hány pasit átbasztál az lehet nagyon negatív,és taszító.Eleinte a jó oldalunkat mutatjuk meg aztán a rosszat .D
2015. júl. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Zavaros múlt bizonytalan jövő.

Mindig csak morzsákat dobálj hogy fel tudja dolgozni :)

2015. júl. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1) egy hét után ez a kutyát nem érdekli

2) miért érzed ilyen kényszeresen szükségét, hogy mindenkre ráborítsd a hű de sötét és nehéz múltad?

2015. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagy baxki! Egy ismerkedés eleje az a reklámszakasz. Ilyenkor kell minden szépet és jót előadni, szépíteni, csak a jó oldalad mutatni. Utána ha már révbe érsz ,és tartós a kapcsolat akkor lehet csak óvatosan adagolni a rosszabb dolgokat. Ha nem így teszel a büdös életben nem lesz párod. Ne jöjjön senki az igazán szeret így is elfogad dumával mert ez hazugság. Az elején még nem fogadják el mert nincs kialakulva a vonzalom.
2015. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu. Azért van, mert mindenki a "tökéletesre" vágyik, és amikor meghallja a másikat, hogy miket csinált/nem csinált, akkor megnyugszik, hogy "lám, mégsem vagyok olyan lúzer", viszont érzi, hogy nem akar olyan emberek közt lenni, akik esetleg újra bevihetik a csalitosba: mert ő is már ismeri azt a terepet.

Amúgy tényleg nem szabad a rossz dolgokkal kezdeni az ismerkedést, mert akkor ott marad az ember, ahol volt, viszont a túlzott elbizakodottság sem jó: a középút a megfelelő.

2015. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem kezdem a rosszakkal és burkoltam mondom el, csupán nem szeretem ha félreismernek, szeretném ha tudnák ki vagyok.

Köszönöm a válaszokat el fogadom mindenki véleményét.

2015. júl. 23. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!