Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Huszonévesen totálisan egyedül...

Huszonévesen totálisan egyedül? Hogy alakult így az életetek? Sikerült kilábalni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és a szokásos: szociális élet nulla stb.


Kiskoromtól ilyen vagyok. Sem általános, sem szakközépiskolában nem tartoztam egy társasághoz sem. Most kezdtem el egy szakmát, de itt sem vagyok képes ismerkedni.



2014. márc. 29. 11:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarlak elkeseríteni,de akkor veled is van jócskán hiba,amiért ennyire nincsenek tapasztalataid az emberek terén.Szerintem békélj meg magaddal,csináld meg ezt a szakmát,amiben örömöd leled.Válts környezetet ha már dolgozol...és építsd fel a jövőd.Új emberekkel,hagyd ott a régit.Az idő roppantul röpül mire észbe kapcsolsz leszel +30,akkor is ezen fogsz siránkozni,ne írd ugyanazokat a köröket,hanem már MA változtass magadon.
2014. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem biztos, hogy vele van a hiba. Lehet, csak más. Én egyetemen illeszkedtem be igazán először. Eddig hem éreztem, hogy tartoznék valahova, most sikerült és jól érzem magam.

A kérdezőnek: Járj el különböző klubokba. Van pl kirándulók klubja, csak hogy mondjak egy példát. Szerintem rengeteg ingyenes szervezet van fiataloknak. Keress azonos érdeklődésű embereket. Sportolj esetleg, vagy bármi, ami érdekel.

2014. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én ezzel tisztában vagyok. Rengeteg könyvet átrágtam a kommunikációról, a társas kapcsolatokról. Próbáltam ezeket gyakorlatba is átültetni. Odáig jutottam, hogy képes vagyok kissé feszülten, de átlagos témákról beszélgetni másokról. Azonban spontán beszélgetéseket képtelen vagyok folytatni és így normális kapcsolatokat sem tudok kialakítani.


Voltam már különféle találkozókon, klubokba. Olyanokba is voltam amelyek direkt ilyen önfejlesztő tréningeket tartanak, de nem sikerült egyről a kettőre jutnom.

2014. márc. 29. 12:08
 4/19 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam már voltam különféle klubokban, főleg érdeklődés körömnek megfelelőkben. Önkéntes is voltam.

Ami azt illeti igen aktív sportember vagyok: teniszezem, tai chizom, kung fuzom és crossfitezem.

2014. márc. 29. 12:15
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
én is 20 vagyok, nekem sincs szociális életem nagyon, de valamiért minden emberrel jól el tudok lenni, sokat tudok beszélni, vicces de ha kell komoly is tudok lenni, sőt nem is nézek ki úgy mint a zárkózott pattanásos dagadt kockák, de még is itt tartok. Hogy miért azt én sem tudom, de kinézek az ablakon, látom a jó időt, és vérzik a szívem h én meg itthon rohadok.
2014. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23 vagyok, teljesen egyedül. Nem tudok ismerkedni. Évek óta semmi változás, ugyanolyan magányos vagyok.
2014. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy rohadt nehezen tudok beilleszkedni. Miután megismertem valakit, akkor tényleg bármikor bármiről tudok beszélgetni az emberrel. Ha idegenekkel kell beszélnem, általában próbálok mindent minél gyorsabban elhadarni. Ennek sokszor az a vége, hogy "belegabalyodok" a saját mondanivalómba, ami elég furcsán jön ki ezért sokszor hülyének néznek. Általánosban én se tartoztam igazából semmilyen társaságba az osztályon belül. Középiskolában ez megváltozott és ott már nekem is megvolt a saját klikkem. Az utóbbi időben sajnos volt egy "kis" összezörrenés, úgyhogy most ki vagyok közösítve. De így még mindig jobb mint egy rakás kétszínű emberrel. Egyetlen egy igaz barátom van most, akivel bármint megoszthatok. Az vigasztal, hogy hamarosan új társaságba kerülök, ott majd próbálok határozottabb, nyitottabb lenni. Jelenleg a szociális életem nekem is kb. = a nullával, úgyhogy legalább az nyugtasson, hogy nem vagy egyedül ezzel...x)
2014. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én 24 éves vagyok, ez a 3. aktív évem, hogy elkezdtem foglalkozni ezzel a témával. 21 éves koromig kórosan elhízott voltam, addig a súlyomat okoltam ezért az állapot miatt (pedig több kövér ismerősöm is volt akik a aktív társasági életet éltek).


Már van szakmám amiben dolgozom, a jelenlegi suli afféle ráépítő jellegű.


Mostanában azon gondolkodtam, hogy fogom a sátorfám és elmegyek világot látni. Eddig ragaszkodtam Magyarországhoz mondván, hogy itt még nem életem ki magam, ugye itt vannak a szép magyar lányok stb., de egyszerűen...

2014. márc. 29. 13:31
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

azok a "szép" magyar lányok egytől egyig pénzéhes qrvák...Ugye szép az alma kívülről, de belülről rohadt. Én is szívesen elmennék világot látni, de ahhoz sok pénz kellene, jelenleg meg egy OKJ-s szaron s*opom a péniszt :/ Gondolkozok rajta, hogy otthagyom a sulit, mert kb semmit sem tanulunk, és inkább elmegyek melózni, hogy legalább pénzem legyen, meg munkahelyen könnyebben ismerkedik az ember, mert nincsenek azok a társadalmi különbségek mint a sulikban.


Am én is kövér voltam, egy baleset miatt, és onnantól kezdve csak a gép volt. Nem zavart a súlyom, mert elvoltam a géppel, csak rá pár évre, de ugyan olyan a helyzetem mint kövéren szóval valóban ez nem kifogás.

2014. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


És sikerült lefogynod? Ha igen, utána nem érezted azt, hogy megnőtt az önbizalmad és nyitottabb vagy mások felé? Én annyira nem vagyok elhízott, de azért rajtam is van felesleg... Jelenleg futni járok, mert én is nagyrészt erre fogom az önbizalomhiányt. Talán ha elégedett lennék magammal, másokkal is lazább lennék.

Amúgy én sose akartam itt maradni Magyarországon. Egyre rosszabb itt a helyzet, az emberek csak panaszkodnak, búskomorak. Úgy érzem máshol könnyebb lenne. Régebben rengeteget utaztam családdal, és most, hogy már nincs rá lehetőség, hiányzik...:( Persze nem csak utaznék, ha lesz rá lehetőség kint is maradnék.

2014. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!