Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nincs már élet okostelef...

Miért nincs már élet okostelefon nélkül?

Figyelt kérdés

Meglehetősen idegesítőnek tartom, hogy a legtöbb ember (korosztálytól függetlenül) már képtelen létezni a mindennapokban az okostelefonja nélkül. Rendben, sokszor jól jön ha gyorsan meg kell nézni valamit a neten, esetleg GPS segítségre van szükség, de miért viszik túlzásba? Miért nő már szabályosan a tenyerükhöz, mintha létezni sem lehetne nélküle? Miért kell a wc-re is magával hurcolni az embernek, és miért kell nagy családi vacsora közben pötyögni? Sajnos egyre több ismerősömnél szembesülök ezzel a problémával. Olyanokhoz pedig, akiket a szülők megtanítottak az asztal melletti helyes viselkedésre különösen értetlenül állok. Teljesen mindegy, hogy 12 vagy 42 éves, de a telefonon kívül semmi más nem létezik. Valaki árulja már el, mi a francért van ez az utóbbi pár évben?


23/L



2015. júl. 26. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
A szarást nem te csinálod az csak megtörténik veled(Max elodázni lehet). Egyébként nem csak facebookozni lehet egy telefonon...
2015. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, amikor ilyen kérdést olvasok. Azt hiszem, hálát kell adnom az ismerőseimét, mert én azért ilyet nem tapasztalok. Nem hazudtollak meg, csak mondom, hogy nekem ez olyan furcsa. Egy embert tudok, aki sokat mobilozik, de ha megkérem, ő is elteszi. A wc-re mondjuk én azért vinném magammal, hogy nehogy ellopják...
2015. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Degenerálódnak az emberek, nem tudok erre mást mondani... Ott ül az anyuka a lányával a buszon, azt odaadja a neki az okostelefonját, hogy "ne, játszál", ahelyett, hogy beszélgetnének. Szintén ott ülnek egymás mellett a buszon egy szerelmespár, avagy csak barátok, pár percig elvannak egymással, utána már veszik is elő a telójukat... Ez így nagyon nem jó...
2015. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem van ugyan egy Nokai 3.4-em (és azt is csak 21 márciuséban vettem) de az is a hónap 90%-ában az éjjeliszekrényen van hagyva. Most is.

GPS-t használom néha, 1-1 mailt elküldök, illetve fotózni pl a beosztást.

Több okostelom nem is volt.

Mobilnet van rajta 4 GB gyakorlatilag soha nem használtam.


Van egy fullos asztali PC-m, erősítő rendszerem, 160 cm-es tv. Nem igénylem sem azt hogy 0-24 online legyek sem azt hogy egy 6 colos kijelzöt bámuljak 10-12 órában.

Előbbi eszközök tökéletesen kiszolgálnak itthon.


Állandó használtra van egy Nokia 6310-em.

2022. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!