Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azoknak az agresszív barmoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak az agresszív barmoknak akik erőszakkal kivívják azz igazukat legalább a barátnőjük miért nem fogja vissza őket? Vagy élvezik, hogy a pasijuk mindenkit terrorizál?

Figyelt kérdés

2 esetet láttam. Az egyik, bevágott a boltban erőszakkal egy srác elé a hapek tipikus gyúrós kopasz kemény csávó. És szóvá tette a gyerek, hogy nem így mennek a dolgok. És meg akarta verni ezért, hogy "mit ugatsz fkalap??" És majdnem verés lett, már emelte a kezét fel a kopasz. És kifejezetten a lányt néztem a barátnőjét, aki olyan fejet vágott, hogy "Most ez mi???" és semmit nem tett. Mintha csak egy moziban lenne!


A másik meg mikor beállt a rokkant parkolóba a belvárosba fekete sötét üveges BMWvel szintén hasonló kaliber, és szóltak neki, hogy nem kéne! És már ment oda ordítva, hogy "kinek képzeled te magad??? Oda parkolok ahova akarok!" És csapkodta az üvegét a kocsinak amelyikben ült aki rá szólt! És ismét ott volt a plázacica kategória barátnője, és az is csak állt és nézett...


Most ha az ilyen gyökereket nem fogja vissza senki, legalább a barátnőjük miért nem? Mert megveri? Vagy élvezik ezt a csajok? Hogy a pasijuk olyan, aki mindenkit megver, akinél nincs géppuska? Még egy szót sem szólt oda egyik se, hogy "ne bánts, ne csináld! Hagyjad szegényt!"


Álltak és néztek! Utána jót röhögnek az egészen mi? Négyszemközt a pasijával!



2014. febr. 23. 20:39
 1/8 Moszuke ***** válasza:
ezeknek a pasiknak és csajoknak (zsák a foltját) nincsenek ilyen gondolataik, hogy más is létezik rajtuk kívül a világban. nekik ez a normális ezért teszik ezt és ezért nem fogják vissza egymást.
2014. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ribek mind!
2014. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"plázacica"

Szerintem ez megmagyaráz mindent. Komolyan, egy olyan embertől, akinek egy értelmes gondolata sincs, hogy lehet elvárni értelmes cselekedetet?

2014. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tölük kérdezed? Mi nem tudhatjuk. Mindenben máshol kérdezel mint ahol kellene? Szerintem a szerelem, szex kategoriába sem illik a kérdésed.
2014. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor képes nekimenni egy idegennek, szerinted a barátnőjét nem verné véresre, ha ellenkezni próbál vele?
2014. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy mert pont ilyennek szereti, tehát még tetszik is neki ez a viselkedés, vagy mert már rájött, hogy ilyenkor egyszerűen az ilyeneket nem lehet lecsillapítani, sőt, ha rászólna, az még csak olaj lenne a tűzre.

Én erre a két lehetőségre tippelek.

2014. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze a nagy kopasz egy ceruza emberkének beugat de megnézném ha hasonló emberkével akadna össze mint ő mi lenne. Mert vannak normálisak is akik edzenek vagy esetleg egy ökölvívóval találná szembe magát aki megcsapná lehet visszahúzódna. Am ezektől sem kell félni a háromnegyede fel van fújva mint a lufi, de egy pofontól ki is dőlnek akár...
2014. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

más az értékrend.

és a lány,ahogyan másnál más dolgokban ő ebben támogatja a pasiját.

de én megfigyeltem,hogy bunyónál erősen elkülönül a nők viselkedése 2 típusra.

az egyik típus bunyó után bújik az emberhez és fel van ajzva olyan büszke az ő hősére.

a másik típus meg el van hűlve a történtektől és agresszív állatnak nevez,miközben a valódi fenyegetettség mértékéről fogalma nincsen és hogy elkerülhetetlen volt,különben én sérülök meg.

ezek önvédelmi helyzetekre női reakciók amik történtek velem több nővel.

2014. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!