Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta nem is vagyok olyan szép! Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
A hátam mögött olyanokat mondott a barátainak, hogy nem is vagyok olyan szép, vannak sokkal szebb csajok nálam, de ő akkor is engem szeret. Nem érdekel, hogy engem szeret, ez akkor is rosszul esett.
2013. márc. 26. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
tbh, rohadtul nem érdemled meg azt a gyereket
2013. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Még jó, hogy vannak nálad szebb csajok. mindenkinél vannak szebbek. Nem hogy annak örülnél, hogy a pasid kitart a személyiséged mellett, és nem a külsőd miatt van veled.

Ha én tudnám meg, hogy a pasim szerint vannak nálam szebb csajok, is valószínűleg egyetértenék vele. Nyilván vannak. Nem érdekel, hány ember tart szépnek.

2013. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Még gyermekek vagytok. Különben is, ha téged szeret, akkor mit problémázol ezen? És általában egy harmadik ember keveri a szart. Lehet, hogy nem is így értette.
2013. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Vannak, mindenkinnél vannak, sőt mindenkinek más a szép! A szépség királynők sem tetszenek mindenkinek!

De azért ő is mondhatta volna finomabban, és különben s miért kell a havernak ezt beszélni!


Gondolom szebben is mondhatta volna hogy pl neki te vagy a legszebb, azért érthető is hogy rosszul esik picit. De lépj át rajta!

2013. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Örülnél neki hogy így vélekedik. Ha nem érdekel h téged szeret akkor mi érdekel téged? Mondjuk ezt hívják önzőségnek.
2013. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem az nem érdekel, hogy engem szeret! Csak az, hogy szeret, nem kifogás arra, hogy ezt mondta!
2013. márc. 26. 23:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor mi érdekel?Manapság már ne nagyon kívánjon az ember lánya annál többet, hogy azért szeretik, aki, nem pedig azért, ahogy kinéz. Úrjézus.


A kettes válaszolót azért szavaztátok le, mert nő létére lesz.rja, hogy a pasiknak mi tetszik és mi nem? Korrekt.

2013. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj,ez azért már szemétség,mért kell kitárgyalnia?Nála talán nincsenek jobb pasik?Ilyet nem mondhat,én meg azt tárgyalnám ki a barátnőimmel,hogy huh,hát nem olyan jó pasi,vannak nála jobb kanik,kiváncsi vagyok hogy esne az egójának,tuti nekiállna hisztizni!Nem illik ilyet hangoztatni!
2013. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenkinél van szebb,de azért sz.ar lehet ilyet hallani... :S nem hiszem,hogy van olyan,akinek legalább egy kicsit ne esne rosszul egy ilyen megjegyzés..

Szerencsére nem esett meg velem még ez,és remélem nem is fog.

De az is igaz,hogy egy harmadik-negyedik embertől hallott infó nem biztos,hogy egyezik a valósággal. Lehet nem is mondott semmi ilyet,csak valaki hallott egy fél mondatot és máshogy értelmezte,stb..

Ha a nemi életetekkel minden ok,akkor valószínű vonzónak tart,tehát nincs probléma :)

2013. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt meg ne is figyeljük, hogy ezt csak kikotyogta valaki és nem a szemébe mondta. Nyilván az embernek már véleménye se lehet ha párkapcsolatban van.
2013. márc. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!