Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátzónás a dolog! Van...

Barátzónás a dolog! Van remény? (többi lent)

Figyelt kérdés

szóval van egy lány. 4 hónapja ismerem és egyből megvolt a közös hang. volt barátja és már 3 éve voltak együtt nem akartam semmibe belerondítani meg nem úgy kezdtem neki hogy lehet belőle valami csak hát aztán mégis beleszerettem. szakítottak. viszont a lány már nem bír másra gondolni és elméletileg azért szakított hogy tovább lépjen rajta és most vissza szeretné csinálni.

azt mondja hogy őt szereti de utána engem szeret a legjobban viszont sosem gondolt rám többként mint barát mert neki csak az a srác jöhet szóba. külsőm azt mondta hogy nagyon tetszik neki,hogy ilyen jó lelkű ember mint én nem létezik. szóval megvan a közös téma (minden egyezik ezt így képzeljétek el ahogy mondom kivéve hogy ő szereti a túrót én meg nem) a volt barátja már nem akar tőle semmit mert negyedjére szakítottak. SZERINTETEK MIT CSINÁLJAK HOGY ÉREZZEN TÖBBET ha már az elejétől kezdve barát voltam neki. van egy gondolatom de kérlek mondjátok meg ha nem éppen a legjobb. szóval így hangzik: most leszek a legjobb barátja sokat leszek vele közeledek de nem túl nyomulósan. és ha talán eleget van velem lehet hogy ő is többet fog érezni? 17/F (könyörgöm aki csak azt írné hogy fiatal vagyok én még az inkább ne írjon semmit mert nekem is lehetnek igaz érzéseim) előre is köszönök minden hasznos segítő választ :)



2014. jan. 20. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. jan. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel az exébe szerelmes, így jelenleg sajnos nincs esélyed. Talán később, ha már túl lesz rajta. Ez azonban még nem időszerű...
2014. jan. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként IGENIS LEHET barátságból szerelem. De nem most. Ez a lány még nincs túl az exén, lehet, hogy egyhamar nem is lesz. Egyenlőre semmiképp ne erőltesd.
2014. jan. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Maradj mellette legjobb barátként, bármi is történjen... Aztán ki tudja, lehet, hogy kialakul valami még erősebb dolog köztetek.
2014. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

negyedjére is összejöttek a mai nap folyamán így nem tudom mit csináljak. de ami eddig nem ment az ezután sem fog szerintem. azt tudom hogy csak a kevésbé sikeres emberek körében terjedt el ez a barát zónás hülyeség abszolút nem hiszek benne, sok lánynak tetszem, köztük neki is, sosem volt baj de ilyet mint nála még nem éreztem. amúgy egy teljesen magabiztos határozott srác vagyok de most nagyjából mindent elvesztettem. nem tudom hogy melyik a jobb.... ha most nem beszélek vele egy ideig (tudom hogy ő fog megkeresni hisz ez eddig is így volt) vagy ha mellette maradok mint barát. de az hogy beleadtam apait anyait négy hónapig és hogy semmi eredménye ez elvette a kedvem. és suliba is találkozunk látom rajta hogy szar kedve van. elmegy előttem lehajtja a fejét és tépkedi a száját de azért köszönt. szóval most offoljam egy időre vagy legyek továbbra is mellette?

2014. jan. 21. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni. Ha szívesen mellette maradsz mint barát, akkor (de CSAK akkor!) tedd azt. Ha zavarna és megalázónak tartanád, hogy csak a barátja lehetsz, akkor hagyd.
2014. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
félős vagyok de ha te em kerdezd meg
2014. jan. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barát zónából egy módon lehet kilépni. De ezt csak akkor tedd, ha a barátságotokat nem félted elveszíteni. Ugyanis, ahhoz, hogy kikerülj a barátzónából, bármily meglepően hangzik meg kell szűnnöd a barátja lenni. Ne legyél túl sokat vele, ne beszélj vele annyit, szakítsd meg a kapcsolatot, de ne hirtelen, hogy azt higgye besértődtél, hanem szép lassan, hogy ne is nagyon tűnjön fel neki. Aztán ha már, inkább csak ismerősök vagytok, akkor elkezdhetsz újra közeledni felé, csak ezúttal nem talpnyalóként (vagy ha úgy tetszik, mint barát), hanem férfiként... Bókolj neki, "udvarolj", de közben érdeklődj mások felé is, had lássa, hogy mások is érdekelnek téged, hogy ne vegye magától értetőnek, hogy ott vagy neki.

Aztán persze ez is lehet, hogy rosszul sül el, és így sem lesz semmi belőle.


DE a legfontosabb az, hogy mindenképp változtatnod kell valamin! Ha azt folytatod tovább, amit eddig is csináltál, az nyilvánvalóan nem vezet sehova, hiszen ezért kerültél a barátzónába.

2014. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

hát most úgy vagyunk hogy mondtam hogy nekem ez nem állapot, szeretem de nem fogom hagyni hogy semmibe vegyen, és hogy nem haragszom rá csak értse meg hogy nem jó nekem. és azt mondtam hogy egy darabig ne beszéljünk. amibe ő belement ilyen közel "leszarom" stílusban mintha én lettem volna a hibás mert hogy én nem akarok vele barátkozni...

másnapig bírta aztán meg írogatott folyton és most is a mai napig ír hogy hiányzom neki nagyon, meg hogy szeret, és hogy olyan fontos vagyok neki mint a srác akivel ötödjére is összetalálkozott... NON PLUS ULTRA!

nem tudom már hova tenni nagyon furcsa lány de épp ezért szeretem:)

2014. febr. 20. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!