Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék ismerkedni ténylege...

Hol tudnék ismerkedni ténylegesen értelmiségi emberekkel?

Figyelt kérdés

24/F vagyok és személy szerint konkrétan arra gondolok, hogy megismernék szívesen olyan embereket akik valóban értelmiségiek.

Most ez nálam nem attól függ, hogy diplomás-e vagy se. Mivel úgy gondolom a végzettség nem nagyon jelent sokat abból a szempontból, hogy valaki mennyire értelmes.


Konkrétan olyan emberekkel találkoznék és ismerkednék szívesen akik:

- kulturáltak

- empatikusak

- nem alkoholisták vagy drogosok

- nem gyűlölködnek, provokálnak egyik oldalról se, nem előítéletesek és nem elfogultan politizálnak


Hol lenne érdemes vajon ilyen embereket keresnem?

Mert hát őszintén szólva szerintem nem sok ilyen ember él manapság kis hazánkban...vagy csak én kerestem eddig rossz helyeken?



2015. aug. 2. 18:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem ez jellem es dontes kerdese, hogy ki milyen emberre akar valbi. Egy szituaciora ezer fele reakcio letezhet, van, akinek egyszerubb mindenre elutasitoan valaszolni, erdeklodni, masokat is megerteni. Abban egyetertek hogy akik szeretnek olvasni es jarnak konyvtarban, erdeklodobb es muveltebb emberek, toleransabbak es kevesebb az eloiteletuk. Szerintem mindenhol vannak ertelmisegiek, en inkabb a tajekozodottsag, muveltseg es erdeklodesi korok kulonbsegeben erzek valtozatossagot.
2015. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!