Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jogos, hogy nem akarok ebbe a...

Jogos, hogy nem akarok ebbe a "vegyük fel a hírességeket" dologban benne lenni? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel kiskorunk óta elválaszthatatlanok voltunk. Mindent együtt csináltunk. Viszont a télen tönkrement a barátságunk... Röviden annyi, hogy lefeküdt a barátommal és szerinte ez nem olyan nagy dolog, de már előtte is voltak fura dolgaink. De én mondtam, hogy nem kérek többet a barátságából és úgy tettem, mintha nem létezett volna a számomra. Nem szidtam, nem beszéltem róla, olyan volt számomra, mint aki meghalt kb. Ez őt érzékenyen érintette és elkezdett mindenfélét terjeszteni rólam, utálkozott ok nélkül. Nekem voltak más barátaim is a gimin kívül, így nem voltam egyedül, sőt.

Már csak azt várom, hogy leérettségizzek és az egész várost otthagyjam, felköltözzek Pestre. Pl. az otthoniakkal június óta nem is beszéltem. Erre pár napja írt az egyik osztálytársam, hogy tudja, hogy sok híres embert ismerek személyesen és hogy lesz ugye a végzős osztályok kampánya és arra gondolt az osztály, hogy pár hírességet beszervezhetnék, hogy a kampányfilmünkbe mondják fel, hogy "XY vagyok és szavazzatok a C osztályra". Én pedig kulturáltan mondtam, hogy nem és azt is elmagyaráztam, hogy miért. Erre a volt legjobb barátnőm visszaírt, hogy elhiszi, hogy utálom szinte a semmiért, de hogy az osztályt legalább ne hagyjam cserben, stbstb. Csak néztem, hogy ezt most komolyan gondolja-e. De igen, elvárják, hogy megcsináljam, az nem számít, hogy az utolsó hónapokban egy szót nem szóltam hozzájuk. És most még ők vannak megsértődve, hogy kiröhögtem őket és mondtam, hogy erről szó sem lehet.


2015. aug. 8. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én se lennék benne egy ilyen hülyeségben.
2015. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted, nehogy még csicskázz ilyen embereknek.
2015. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj, férgekkel én se közösködnék, ráadásul lerí róluk, hogy befolyásolnak, meg ki akarnak használni.

A cserbenhagyás meg ott kezdődik, ahogy ők viselkedtek veled.

2015. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!