Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz ha egy lány ki rakja a...

Gáz ha egy lány ki rakja a mellet közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Melltartó nélkül v melltartóban ( persze póló is van) meg nem kibuggyan a mell. 75/b/c 80b/c

20/L


2015. aug. 20. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2015. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hajrá,ez most nagy divat!És micsinálsz he nem jön legalább 40Like? Eret vágsz?(By:Pam) :D
2015. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem irtó gáz!
2015. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
Ha direkt,akkor számomra igen.
2015. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy ismerosom, aki hetente tesz valamilyen szexi kepet. Pl mini, szettet labbal, kitett mell....kozonseges. es elkesredett, szanalmas. Es nem, nem vagyok irigy, ezt en is meg tudnam tenni, csak nagyobb mellekkel, hahaa :) ha rgy kep3n kint van valamiert picit, az nem gaz. Csak az elobbi.
2015. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem raktam ki :D csak kíváncsiság

Amúgy sztem is gaz mert az a páromnak mutatom nm másnak kell látnia

Majdnem az összes ismerősömnél azt látom es van akié undorító es 200 ÁN likeoljak en képeket se szoktam nagyon feltenni

2015. aug. 20. 22:55
 7/8 anonim válasza:

Nemtom, a keptol fugg, de ha elkuldod privatban, akkor talan meg tudom mondani, hogy gaz-e vagy sem :'D


Kulonben pedig az, hogy most egy oylan kepet rak fel magarol valaki, amin kinn van a dekoltazsa, szerintem nem gaz. Max neki lesznek problemai belole a tul sok likeolo kanos idegen miatt, de ez is csak akkor, ha nem tudja beallitani facebookon, hogy kik lathassak a kepeit.

2015. aug. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami a kirakatban van,az eladó! Szóval a r.bancok tesznek ki ilyen képet!
2015. aug. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!