Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok akik egyedül vagytok,...

Lányok akik egyedül vagytok, és vágytok egy társra milyen férfi mellett tudnátok elképzelni magatokat?

Figyelt kérdés

Külső Belső akár Egzisztencia vonatkozásában.


27F


2015. máj. 5. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a felének "gazdag" lenne a válasza..
2015. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Külső: magas, sportos, szőke... persze barna is lehet, nem lényeg.

Belső: magabiztos, jóindulatú, eszes.


L20

2015. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magas, vékony ( persze nem anorex) barna hajú, kedves,Megerto, nem pava
2015. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok bocsi a kort lehagytam :3 14/l
2015. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

külsőre nekem a szőke haj kék szem nem túl magas átlagos testalkat de igazából akár a toltál ellentét se gond

belső kedves érzékeny

fontos hogy jót tudjunk beszélgetni megértsük egymást

lehetőleg legyen tőlem kicsit idősebb

21L

2015. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Külsőre csak annyi h fogjon meg benne valami, de már rájöttem h egy tök átlagos külsejű férfi is nagyon vonzó tud lenni ha megfelelő a személyisége. Nekem a legfontosabb h biztonságban érezzem magam ha vele vagyok, szeretem a férfias férfiakat, ne legyen papucs. Ha van humora az jó, ha nem untat és ha a hülyeségeivel nem kerget az őrületbe az is határozottan pozitív. Ne akarja megmondani mindig h mit csináljak, hagyjon levegőhöz jutni. A pénz nem érdekel, viszont ne legyen egy kétlábonjáró csődtömeg aki inkompetens mindenhez és képtelen boldogulni.


Nos...valószínüleg ezért nincs barátom jelenleg :DD


23/L

2015. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magas, sportos, ez nem kigyúrtat jelent, egy átlagos alkat bőven megfelelő. Nekem igazából az arc számít, főleg az orr szokott zavarni, az egyenes orrokat szeretem (rejtet orrfétis, ki tudja) Az, hogy mennyi pénze van engem nem érdekel, amennyiben engem nem kever adósságba és nem kéreget kölcsön. 22L
2015. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!