Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez jó dolog h...

Szerintetek ez jó dolog h elitélem az ivászatot?

Figyelt kérdés
Gyógyult/tünetmentes alkoholista vagyok. Régebben ha valakit részegen láttam jófjnek, lazának gondoltam akivel szivesen barátkoznék. De most hogy már nem ihatok egyszerűen utálom a piát. Lenézem a részeg embereket és ezt ki is mutatom, lenézem azt is aki egyáltalán iszik bármilyen kis mennyiséget is, pedig alkoholista vagyok.

2014. febr. 22. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ivászattal szerintem nincs semmi gond, ha valaki tud mértéket tartani, és nem rendszeresen csinálja. Ezért szerintem pont letojják az emberek, hogy jó dolog-e, ha bárki is elítéli :D
2014. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó dolog.
2014. febr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokkal inkább a mértékletességen van a hangsúly, nem azon, hogy valaki iszik vagy nem. Ha most véletlen valaki összeül haverokkal és isznak egy sört vagy épp felest akkor nincs gond, onnantól kezdődnek a gondok, mikor rendszeresen történik ez, és nem mértékkel megy az ivászat, hanem míg van vagy míg nem részeg mindenki.

Szóval szerintem értelmes mennyiségben semmi gond nincs vele.

2014. febr. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dellfil ***** válasza:

Sem jó, sem rossz. Gyakran megtörténik a szenvedélyét legyőző emberrel, hogy mintegy "átesik a ló túloldalára".

Ez egy természetes önvédelmi reakciója a pszichének. :)

Nem tapasztaltad még, hogy például a leszokott dohányosnál nincs "véresszájúbb" dohányellenes? :D Pedig így van. Saját - több rendbeli(!) - tapasztalat. (Nem én szoktam le!) :)


dellfil

2014. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!