Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eltontottam? Mindennek annyi?

Eltontottam? Mindennek annyi?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. A húszas éveim elején. Szigorú nevelésben részesültem, és mindig zárkózottabb voltam a kortársaimnál. Sosem volt sok barátom, de ez kezdett megváltozni, amikor dolgozni kezdtem. A fiúk is érdeklődni kezdtek irántam, és egyiküknek fülig bele is szerelmesedtem; a sors fintora, és pletykáktól való félelem végül megölte a bimbózó románcot - ez hónapokkal ezelőtt volt, s bár ő a részéről lezárt, én még szenvedek. Szombaton hatalmas buli volt. Sosem ittam még ennyit... Összekavartam az egyik barátommal, amit Ő is végignézett, de igazából nem miatta aggódom. Eddig mindig én voltam az aranyos, mosolygós jókislány... Mehetek még emberek közé? Vége az életemnek. Nagyon szégyellem magam.
2015. aug. 31. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudo, hany ember iszik, bulizik es erzi jol magat egy-egy szombat ejjel? Tuti senki eszre se vett teged, emiatt nem aggodnek. Ilyen van, az exed majd elfelejti ha amugy nem akar semmit.
2015. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy az összekeverés hogy zajlott.

Bár igazából ha ez nem rendszeres, akkor nem gond, nem dönti romokba az életed. : )

2015. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb csaj ezt csinálja, meg igazából a srácok is:

Normálisak, aztán csalódnak valamiben, elkezdenek inni, züllenek, össze vissza kavarnak mindenkivel, eleinte szégyenlik, aztán megszokják. Aztán teliposztolják a facebookot " szabad vagyokkk" meg "a felszabadulás olyan mint a fing, légy önmagad mert megváltozik a tégla színe" idézettel.

Átlagos a mai korban amit csináltál, senki nem fog ezzel foglalkozni.

2015. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!