Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi közben a pasi viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi közben a pasi viselkedése és testbeszéde teljesen következetlen (egyszer nagyon nyitott, közvetlen megérint, felém hajol, máskor viszont karba tett vagy zsebre tett kézzel ül, és olyankor a hangnem is fagyossá válik). Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudja, hogy viselkedjen. Menj el vele, egy 2. randira is és ha még mindig ilyen, akkor felejtős, mert akkor ez már szerintem határozatlanságra vall
2012. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt már vagy 3, de mindig ilyen. Nekem viszont nagyon bejön, ezzel együtt is, csak nem tudom, hogy ő hogy áll hozzám.
2012. febr. 12. 23:37
 3/12 anonim ***** válasza:
mert amikor megdermed,akkor van merevedése.
2012. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nyilván körülményektől is függ, de én arratippelnék

1. zavarban van

2. a beszélgetés témái, és az adott válaszaida reagál

3. van vmi problémája ami néha előjön vagy téma kpcsán vagy éppen rágondol

4. tanult testbeszédet, de néha megfeletkezik magáról :D

2012. febr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 lol ez is lehet
2012. febr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csupán annyi a gond, hogy nem tudja, hogy mit akar. Ilyen velem is szokott lenni, mondjuk én egy randin nem csinálom felváltva mind a kettőt, csak az egyiket, éppen azért nem tudhatja, hogy mi rosseb folyhat körülötte. Beszélj vele, ha felhozod ezt a témát és megint hátra dől a széken, karbe teszi a kezét és hülyén póker arccal figyeli a mondanivalódat, akkor bukó.
2012. febr. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A pillanatnyi téma hozta rá a zárkózottságot.
2012. febr. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ez a testbeszédre figyelés egy nagy marhaság.

Én pl ha tudom, hogy ilyen ezoterikus, önjelölt pszichológus csajjal találkozok, akkor el tudom játszani a testbeszédemmel akár azt is, hogy érdekel, akár azt is, hogy nem. Amit éppen akarok, ő meg benyalja.

Jobb lenne, ha nem a testbeszédére figyelnél, hanem arra, hogy megismerd, és arra, hogy ha már 3 randin túl vagytok, akkor talán nem véletlenül akar veled mindig találkozni.

Közben meg te a karba tett kezeit figyeled.

Lehet, hogy a te testbeszéded meg teljesen elutasító, vagy nem mutatod ki, hogy mennyire tetszik neked.

Az is lehet, hogy izgul és ki-be mozog a helyzetekből.


Oldd fel a feszültségét, 3 randira senki nem megy el, aki nem akar semmit a másiktól.


És kezdeményezz, valószínűleg nem érzi, hogy bejönne neked, mert te állandóan csak elemzed, nem pedig odaadóan, befogadóan viszonyulsz hozzá. Több spontaneitás kellene.


Én pl észrevettem magamon, hogy akkor vagyok a legnyitottabb, amikor karba teszem a kezemet... a testbeszéd elemzés nálam totál nem működik. Egyszerűen ha karban vannak a kezeim, akkor vagyok magabiztosabb, nem lógnak össze vissza a kezeim, nem vonják el a figyelmemet, összeszedettebbek a gondolataim. És én karba tett kézzel is tudok mosolyogni, érdeklődő lenni.


A testbeszéd elemzés egy áltudomány, kb annyiszor jön be, mint ahányszor kudarcot vall. Mint a horoszkóp.


Szerintem a pasid már rég csókolózna, te meg még mindig a testbeszédét elemzed. Emiatt bizonytalan.

2012. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8! Papa! A testbeszéd, az nem ezoterika b@szod. Ez tudatalatti. Nem csak a karba tett kéz tartozik ide, de hogy vagy úgy nyitott ha egyszer egy falat húzol magad köré? Egy aktuális lelkiállapotot le lehet olvasni ezáltal az egyénről. pl ujropogtatás a nyugtalanság jele, karba tett kéz a visszahúzódásé, elzárkózásé. Sokan vannak, akik ezt figyelik és ha te ezt totál felcseréled, akkor egészen más jeleket közvetítesz. Az sem mindegy, hogy hogy tartod a kezed, miközben gesztikulálsz, hogyan áll a hüvelykujjad hogy tartod a lábad, milyen a testtartásod, hogyan játszol a mimikáddal, milyen a fizimiskád. Ebben semmi egzakt tudomány nincs, ez tény! Az a marhaság, amit te mondasz. Egyébként ezt már általános iskolában is tanítják, de ha ott nem is, középiskolában mindenképpen. Ja igen, addig el is kell jutni. Ne vedd magadra, de ne írjál baromságokat ha csak a saját önfejű véleményedet ismered.
2012. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 11:59

Ha megpróbálod eljátszani, akkor annyit tud meg rólad akivel vagy, hogy megjátszod magad. De elhitetni semmit se fogsz tudni...

2012. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!