Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Adott egy kedves, nyitott,...

Adott egy kedves, nyitott, nagydumás, mindenkivel közvetlen férfi. Esetleg milyen jelekből tudnám leszűrni, hogy tényleg érdeklődik irántam, vagy csak kedves mint bárki mással?

Figyelt kérdés
Aki hasonló viselkedésű hogyan mutatja ki, ha valaki tetszik neki és nem csak egy a sok közül?

2015. ápr. 27. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változik, de ha pl. veled szemben kevésbé nagydumás, akkor lehet gyanakodni. A másik verzió épp az ellenkezője: flörtöl veled (és mondjuk mással nem teszi).
2015. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak kedves, barátságos veled, hanem el is hív valahova.
2015. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok. Nehéz ezt így megmondani, h mi a különbség. Aki tetszik, azzal többet foglalkozom. De figyeld azt, h más lánnyal hogyan bánik. Ha úgy mint veled, akkor nem akar többet. Ha kevésbé foglalkozik mással akkor tetszel neki.

De ha gondolod, mesélj sztorit róla, h hogyan viselkedik a társaságodba. Hátha tudok többet segíteni. ;)

2015. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy # mondja
2015. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bocs, ahogy #2 mondja :-)
2015. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy ha egy introvertáltabb férfi viselkedne így, akkor nyilvánvaló lenne, hogy tetszem neki. Így viszont fogalmam sincs, nem tudok kiigazodni rajta.
2015. ápr. 27. 15:23
 7/11 anonim ***** válasza:
A kedvességnél többet éreztet veled. Nagyon figyelmes...túlságosan is, mint a többiekkel..., akar adni...bármit, egy kávé, vesz neked akármit még ha meg sem kéred akkor is...Próbálja magát a lehető legjobb embernek feltüntetni...
2015. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne találgass! Hülyeség, bármit mondjunk is!


Beszélgess vele és majd rájössz!

2015. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a leírtak alapján magamra ismerek,szóval ha bejön egy pasi,nálam a szem a lélek tükre!Belenézek a szemébe,és a szívét látom.Ha ezt a csillogást érzem rajta is,akkor

már közeledem.

Ezt megérzi két ember,nem kell félni semmitől.

Ilyenkor kikapcsol a külvilág,és nincs ott senki csak ő meg én.

2015. ápr. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Ez szuper romantikus, csak kár, hogy sok embernél nem jön be.

2015. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!