Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket nem bosszant, hogy...

Titeket nem bosszant, hogy oregek ulnek melletek a tomegkoozlekedesen?

Figyelt kérdés

Jelen a gyali 294-es buszon ulok Gyal fele. Megint csak egy oregasszony foglalt helyet mellettem. Akadn nehany szep fiatal lany. Miert nem ok? Mit gondoltok. errol?


27F


2015. szept. 9. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 70 vagyok, aztán jönnek ezek a csitri 60-asok és leülnek mellém.
2015. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1, Kifogom én is állandóan őket, és megy a ciccegés a foggal, meg az "egyedül én építettem fel az országot" c. szöveg. Talán jó taktika, ha durcásabb képet vág az ember, amikor közeledik az öreg, akkor talán nem fog leülni.

2, Ugyanez van, amikor a buszmegállóban buszra várok: leül egy szebb nő a közelembe, erre vagy egy hajléktalan, vagy egy idős jön a cuccaival és mindent el is rendez ezzel...

3, Összegezve: szimpatikusabbak vagyunk az öregeknek, mint a fiatalabb csajoknak:(.

2015. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
De igen bosszant, főleg hogy néha nagyon szagosak lehetnek, vagy izegnek mozognak. Bár ettől még sokszor fel szoktam ajánlani a helyemet nekik.
2015. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Multkor leult mellem egy oregasszony es mondja nekem "leulok maga melle fiatal ember, hogy egy kicsit megfiatalidjak!" Azt utana a hatar utig meselt nekem mindenfelet. :D de valo igaz h a fiatalok nemm kezdenek beszelgetni, ok zene, olvasas vagy fb :)
2015. szept. 10. 00:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Minden öreg beszélgetni akar ezt ne feledd el
2015. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!