Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szakítsam meg a kapcsolatot...

Szakítsam meg a kapcsolatot azzal a pár emberrel aki szóba áll velem?

Figyelt kérdés

Csöndes srác vagyok és nehezen barátkozok, ez azt jelenti hogy egész életemben volt kb 10 haverom akikkel pár mondatot tudok váltani hogyha úgy adódik.

Ez két évig pontosan nullára volt redukálva, csak itthon ültem, ki sem mozdultam, nem volt munkám, megszakítottam mindenkivel a kapcsolatot stb.


Most újra elkezdtem beszélni azzal a pár emberrel, az egyik régi haverom ajánlott egy betanított munkát, együtt járunk dolgozni, de baromira nem érzem jól magam vele. Minden harmadik mondata az hogy:"szar vagy" és ezt kezdem már kicsit unni, még ha igaz is és nem teljesen komolyan mondja, nincs kedvem ezt hallgatni egész nap.


Nem igazán tudom ezt hova tenni, mert szarul esik, de csak segített munkát találni még így is h évekig alig beszéltünk.


2015. aug. 10. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj változtatni akkor rajta, nem vagy köteles vele barátkozni. Hanyagold, vagy keress más munkát.
2015. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én éppen ezért szakítottam meg a kapcsolatot egy ismerősömmel, mert ugyanilyen szavakat használt velem kapcsolatban.


Eldöntöttem, hogy én nem bántok meg senkit és igyekszem nem lehúzni (iróniával, gúnnyal, cikiző viccel) mást. Viszont azt sem engedem meg, hogy velem így beszéljen más. Annak nincs helye az életemben.


Más az, ha leülünk beszélgetni és építő jelleggel mond kritikát. De gondolom, esetedben sem erről volt szó.


Dobd ki Te is a szemetet az életedből. :)


Minél hamarabb, annál jobb.

2015. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!