Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehet az ember ha nem...

Mit tehet az ember ha nem szép, összpontosítson a kajálásra?

Figyelt kérdés
Ezáltal is élvezetesebb, elviselhetőbb az élet...
2015. szept. 22. 01:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Kajálás?

Piálás,k_rvázás,drogozás...

Kevéssel is beéred,hallod:D

2015. szept. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja, arra gondoltam hogy kajálni, ám nem keveset!
2015. szept. 22. 02:05
 3/19 anonim ***** válasza:
Butus,csak elhízol,semmi élvezet:D
2015. szept. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem mindegy? Ha az ember nem szép akkor mindegy. Enni csak enni, mindent, megállás nélkül, nem gondolva semmire, csak arra, hogy az milyen jó. És hogy a szép embereknek mennyire elbaltázott életük van, mert nem tehetik meg ezt. Mert akkor nem lesznek szépek többé mert elhíznak, és attól pedig iszonyatosan félnek.
2015. szept. 22. 02:17
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Te magadtól vagy ilyen hülye, vagy segített valaki? :D

Én se vagyok szép, de csúnya sem, és bármilyen hihetetlen, tökmindegy mit eszek, meg mennyit, sose fogok elhízni.

2015. szept. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Attól hogy a fejed csúnya,a tasted lehet szép!Sportolj!
2015. szept. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Attol mert te csunyanak tartod magad meg lehetsz szep valakinek. Lattad mar woody alent? Na o ronda es van egy csomo noje. Az ellenkezo nemre is van pelda. Nem tudom fiu vagye vagy lany. A felsorolt eletrombolo dolgok meg csak arra jok, hogy elobb meghalj. Egyik sem egeszseges vagy elvezetes hosszutavon.
2015. szept. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ritka rossz példa,Woody Allen egy lóvés ,Oscar díjas filmsztár,ha 3 keze lenne,akkor is csüngenének rajta a nők
2015. szept. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igyál sok töményet.
2015. szept. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ugyan... Ha mindig csak azon kattogsz hogy tömd a fejed mert te ezt megteheted akkor par even belül nagyon megbanod. Lehet hogy most még (!) nem izgat annyira a külsőd hogy valamit tegyel azellen hogy ne lasd magad csunyanak, de ezt akkor fogja megbosszulni a tested amikor rajossz hogy fogyni kene, mert kulomben feldobod a pacskert 40 evesen

Mar bocsanat hogy igy fejeztem ki magam, es az ekezetek miatt is elnezest.

2015. szept. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!