Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Romokban az egész életem, mit...

Romokban az egész életem, mit tegyek? 14/l

Figyelt kérdés
Nincsenek igaz barátaim, a fiú akit szeretek utál engem, ha egyátalán észrevette, hogy létezek. Szép vagyok mindenki szerint és kedves is de valamiért senki sincs velem olyan jóban, hogy egy két szónál többet beszéljünk, pedig én próbálkozok...unalmas vagyok, vagy az a bajuk hogy sokat tanulok? Akármilyen közösségbe kerülök mindig én vagyok kiközösítve vagy nem tartozok a "menők" közé. Borzasztóan el vagyok keseredve, hogy mit tegyek. Psychologia könyveket is olvastam de egyik tipp sem használ... Irigyek talán vagy más áll a háttérben? Nyugodtan kérdezzetek ha valami nem világos! :)

2015. szept. 22. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél elkeseredve :) Biztos találsz majd barátokat,másnem iskolán kívül. Én most vagyok 9.-es,eleinte nagyon megijedtem,hogy senki normális nem lesz az osztályban. Végülis aztán lett egy lány,aki szintén olyan csendes,mint én és már mindennap beszélünk. Véleményem szerint nem attól lesz érdekes valaki,hogy sportol-e, van-e hobbija stb. Hanem maga az ember,viselkedés,beszédstílus tud számomra érdekes lenni. Talán azért mert én sem sportolok és nagyon hobbim sincs. Bár régen szerettem rajzolni,és állítólag jó is voltam benne,de valahogy ez mára abbamaradt :D Egyszer a te életedben is eljön az,hogy találkozol majd kedves,normális emberekkel,akik önmagadért fognak szeretni :)Úgyérzem ez az időszak nálam most jött el itt a gimiben és megérte rá várni :) 15/L
2015. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért utál a fiu v hogy? most utál v észre se vesz vagy mi?

8.os vagy vagy már 9? Csak ugy nem fog beszélgetés indulni ha ott vagy hozz fel te témát beszélj valamiről valakiről akit mind ismertek vagy hasonlok. A sok tanulás az csak jót tesz nekik nem származik bajuk belőle max ha nem az a tanárkedvence ma volt házi feladva nezzük meg tanulo vagy ha nem akkor emiatt se. Öndiagnosztikát meg ne alkalmazz mert az sose müködik mivel nem tudsz elvonatkoztatni a dolgaidtol és külsőként szemlélni a világodat környezetedet. Ja és ha ne vagy ronda sőt szép és kedves akkor nem értem az egészet a szép és kedves lányokat mindenhol szeretik ha nagyon csöndesek ha benem áll a szájuk.

2015. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval a sráccal úgy vagyunk, hogy ismer de úgy lenéz de én se tudom, hpgy mivan pontosan. Most mentem gimibe és alig jár helyi az osztályunkba(majdnem mindenki vidékről jött) Hàt én sportolok is meg hobbym is van, de edzésen sincsenek barátaim, ez egy olyan dolog szerintem amit sosem fogok megérteni...ez van, valakinek vesztesnek is kell lenni.
2015. szept. 22. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:

14 éves vagy miről beszélsz? Ezek nem problémák ...

Majd ha nem lesz munkád, diplomád, családod akkor ...

2015. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmm.. bár csak ennyi problémám lenne..
2015. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy képet megnéznék bár erre kicsi az esély tudom
2015. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!