Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfitársaim, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ti mennyire ingadoztok aközött, hogy együtt maradjatok-e a feleségetekkel vagy szívesebben lennétek inkább egyedül?

Figyelt kérdés
6 év házasság után nálam egyre jobban billen afelé a mérleg nyelve, hogy jobb lenne szabadnak lenni. Szeretjük egymást, de mégsem érzem jól magam. Ti hogy vagytok ezzel?
2014. nov. 24. 13:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Hány évesek vagytok?
2014. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Csak ferfiak valaszolhatnak? En nokent kerdeznem, h pontosan mi is amit erzel? Szeretjuk egymast, de megsem erzem jol magam. Mit jelent? Regebben is nagyobb volt a szabadsagigenyed? Mert nem azt irod, h massal lennel, hanem egyedul.
2014. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%

Én 10 éve vagyok házas, van már 2 gyermekünk. Sajnos engem inkább már csak a kötelességtudat tart a feleségem mellett....

Egy rossz szavam nem lehet rá, szeretem, becsülöm, mert megteremti a családi miliőt, de én még sem érzem magam igazán boldognak.

Bevallom én nem egyedül szeretnék lenni, hanem mással, az is megvan, hogy kivel, mert 1 éve egy munkatárnőmbe vagyok szerelmes. Ezt természetesen senkinek sem mondtam, még a hölgy sem tud róla, teljesen közönyösen viselkedek vele. A feleségem nem akarom megcsalni, de csak magamnak hazudok, ha azt mondom, hogy most boldog vagyok.

Nem tudom, mi kellene tennem, mert a gyerekeimet imádom, nélkülük nem tudnék létezni, ezért nem lépek.

2014. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
3-as! A munkatársnőddel boldog lennél?
2014. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
4-es, igen, biztosra tudom, hogy nagyon boldog lennék vele, de ezt nem is akarom most részletezni, mert ha ezen agyalok, akkor csak nő bennem a sóvárgás. Nekem a családomra kell koncentrálnom, a gyerekeknek most még nagyon nagy szükségük van apjukra.
2014. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

Ez hülyeség ötös!Neked eldsösorban a magad boldogsägära kell koncenträlni.A gyerekeket ugyis boldoggä teheted, ha nem laksz velük.Azt hiszed, nekik jo, ha egy boldogtalan apàval él nek együtt?


Nem értem, miért törvény az, hogy a szülöknek kötelessége boldogtalanul élni, ha mär vannak gyerekei???

2014. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

ezek szerint eddig én vagyok az egyetlen aki boldog a feleségével?

Rengeteg kapcsolatom volt előtte,mindenféle lánnyal/nővel voltam. Ő az egyetlen akiben megtaláltam "azt"..

Nem vagyok rá büszke,csinaáltam csúnya dolgokat.. kihasználtam,megbántottam nőket.. Voltak rendőrségi ügyeim 20éves korom körül..

Teljesen megváltoztatta az életema feleségem,és ezt tetőzte a kislányunk! Imádom mindkettőjüket,és szeretem magamat aki vagyok mellettük. Jó ember.

33F

2014. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33/F, leszel te még 43 meg 53 is.Remélem, akkor is ugyanezt mondod majd.
2014. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Természetesen válaszolhatnak nők is, ha érdemben hozzá tudnak szólni, de úgy érzem, ez amolyan férfidolog :)


32/F vagyok, feleségem hasonló korú. Hogy mit érzek pontosan? Nem tudom. Szeretek vele lenni, de közben visszasírom a szingli életem is, amikor nem kellett tekintettel lennem másra. Az lenne a legjobb, ha hétvégén együtt élnénk normál családi életet, de hétköznapokon szabad lennék minden tekintetben. Nem beszélnénk, bárkivel lefeküdhetnék, külön lakhelyen lennénk.

2014. nov. 24. 14:51
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Pont most volt 10.házassági évfordulónk..

Ha ő egyszer nem küld el,én vele maradok amíg élek. Számomra ő a tökéletes. Válaszoltam a kérdésre,az én életemben nem kell turkálni. El kell fogadni a többi embernek,hogy nekünk bejött együtt az élet. Pont.

2014. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!