Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy leszalljon a...

Mit tegyek, hogy leszalljon a foldre az allitolagos legjobb baratnom? 16/L

Figyelt kérdés
1,5 honapja van egyutt egy fiuval aki kozos barati korben van. Amiota egyutt vannak en teljes mertekben hatterbe szorultam. Tudom, hogy nem lehetek en az elso szamara. A minap irtam ki neki banatomat facebookon es 6oraval kesobb annyit irt: bocs, az uram volt. (marmint hogy o nezte meg).. Eddig megbiztam benne. Nyariszunet ota nem lattam pedig egy kopesre lakik tolem es majdnem minden nap athivom vagy felajanlom a talalkozast, de semmi. Azota 5x nagykepubb is lett. Es visszaterve arra, hogy nem lehetek elso helyen, gondoljon arra hogy en ott voltam mellette MINDEN NAP, amikor rossz/jo kedve volt, de ha szakitanak, vajon akkor is a baratja fog ott lebni vele? Mert ezt ketlem...

2015. júl. 19. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Majd rájön, nyugi... ne beszélj a pasi ellen, mert megharagszik. Ha mondani akarod ne azt hogy mióta ő van, hanem hogy mostanában más vagy...
2015. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!