Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A baratnom nagyon nagy kepu...

Kiki2001 kérdése:

A baratnom nagyon nagy kepu lett mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztaly tarsam, es eggyutt jarok vele tancolni. Az eggyik este mikor el indultunk haza fele tanc utan en magamban elkezdtem tancolni es erre annyit mondott hogy ezt nem igy kell hanem igy o is meg mutatta de rosszul (mert nehez)en annyit mondtam hogy eggyikonknek sem megy mertez a lepes nehez. O erre azt mondta hogy de en jol csinaltam es te nem en meg erre nem szoltam semmit neki. Es elkezdte mondani hogy latta hogy nekem az egesz koreografia nem megy es hogyazert nem megy mert kover vagyok ( nem vagyok kover csak nehez a csontozatom) o is kover csak o 5kg val nehezebb de o ezt nem ismeri b.e. es ezeket a dolgokat nagyon gunyosan mondja. multkor mondtam neki hogy nekem csak 1 lepes nem megy a tobbi meg igen, erre o azt mondja hogy neki meg az osszes megy. O ezt nem veszi eszre magan. Ma is van tanc.

Micsinaljak?


Ui.: bocsanat az ekezet nelkul irasnak csak angol a billentyuzetem, elore is koszonom a valaszt.



2015. júl. 7. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy nehéz csontozat. :)


Ne beszélj vele és kész.

2015. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem kövér vagyok, csak ünnepien telt. Egyikőtök sem tud táncolni, és kész
2015. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:/
2015. júl. 7. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak húzza a fejedet. Trollkodással üti el az időt. Közben jobban megismeritek egymást. Persze nem egy az egyben, hanem a reakciókból és a dolgokból, amik haragos elszólásokból kiderülnek... :)
2015. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!